Press Release •  02.03.2020

Corteva Agriscience пропонує українським виробникам соняшнику комплект розпилювачів безкоштовно

Something went wrong. Please try again later...

Пропозиція діє за умови купівлі гербіциду Геліантекс™ та фунгіцидів Аканто Плюс® і Танос® в акційних обсягах

КИЇВ, Україна, 28 лютого 2020 р. – Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience надає українським виробникам можливість безкоштовного отримання універсальних розпилювачів для внесення засобів захисту рослин за умови купівлі комплекту препаратів для ефективного гербіцидного та фунгіцидного захисту посівів соняшнику.  

Акційна пропозиція включає придбання двох комплектів засобів захисту на вибір. Перший набір складається з гербіциду Геліантекс™ обсягом 10 літрів і фунгіциду Аканто Плюс® 200 літрів. Другий – з гербіциду Геліантекс™ обcягом 10 літрів і фунгіциду Танос® 120 кг. При купівлі одного з комплектів у зазначених обсягах в офіційних дистриб’юторів Corteva Agriscience до 31 серпня 2020 року включно, виробники отримають 50 універсальних розпилювачів на безоплатній основі.

Комплект розпилювачів, що надається у винагороду за виконання умов акції, можна застосовувати для внесення гербіцидів, фунгіцидів або інсектицидів. Новинка 2020 року гербіцид Геліантекс™, та перевірені часом фунгіциди Аканто Плюс® і Танос®, які приймають участь у акції, є високоефективними рішеннями для захисту та максимального розкриття потенціалу культури.

Гербіцид Геліантекс™ - новітній препарат, що не має аналогів на ринку завдяки унікальній молекулі Arylex™ Active (галауксифен-метил), яка відноситься до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів, та є потужним рішенням для контролю проблемних видів бур’янів у посівах соняшнику. Геліантекс™ придатний для застосування, як на звичайних типах гібридів соняшнику, так і на стійких до гербіцидів.

Фунгіцид Аканто Плюс® створений на основі діючих речовин пікоксистробін і ципроконазол та ефективно контролює такі хвороби соняшнику, як фомоз, фомопсидоз, септоріоз, іржа, альтернаріоз, склеротиніоз та сіра гниль. Аканто Плюс® проявляє виражений фізіологічний ефект та забезпечує максимальну продуктивність культури.

Танос® містить дві біологічно-активні діючі речовини - цимоксаніл та фамоксадон - та забезпечує надійний контроль проти фомозу, фомопсидозу, альтернаріозу та септоріозу. Перевагою засобу також є здатність зупиняти поширення локальної форми пероноспорозу (несправжньої борошнистої роси). Фунгіцид Танос® забезпечує стабільний польовий результат та гарантований приріст врожаю.

«Акція «Ефективний захист» - є однією з ініціатив Corteva Agriscience, що покликані сприяти українським аграріям у вирощуванні якісного урожаю. Ми надаємо можливість виробникам завчасно подбати не лише про засоби, але й про техніку для захисту культур, пропонуючи максимально вигідні умови співпраці. Продукція Corteva Agriscience відповідає найвищим стандартам якості, як і наш сервіс для клієнтів. Ми раді допомагати виробникам отримувати вищі врожаї кожного року», - зазначив Сергій Бут, керівник бізнесу засобів захисту рослин та насіння  Brevant™ seeds компанії Corteva Agriscience в Україні.

Акція триває до 31 серпня 2020 року включно. Учасниками акції не можуть бути ключові клієнти Corteva Agriscience, на співпрацю з якими поширюються спеціальні умови комерційних політик. Детальну інформацію про акцію та умови участі, а також перелік офіційних дистриб’юторів компанії, можна отримати за посиланням.

Задля запобігання придбання підробок Corteva Agriscience закликає фермерів та дистриб'юторів уникати будь-яких покупок продукції від неофіційних постачальників, що веде до таких негативних наслідків, як фінансові втрати та екологічні ризики використання несертифікованих та неперевірених гербіцидів. З переліком офіційних дистриб’юторів ЗЗР можна ознайомитися на сайті компанії.

 

Завантажити листівку Акції

Завантажити наказ по Акції

Завантажити детальні умови Акції