Publication •  16.01.2024

Corteva Agriscience досягла рекорду експорту насіння кукурудзи з України в 2023 році

Something went wrong. Please try again later...
Export_seeds  

Попри повномасштабну війну компанія налагодила експортні ланцюги постачання

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience продовжує нарощувати експорт насіння кукурудзи з України попри військові дії, сприяючи сталості економіки та покращенню платіжного балансу країни за рахунок валютних надходжень. Протягом 2023 року з виробничого насіннєвого комплексу компанії в Полтавській області було відвантажено більше півмільйона посівних одиниць насіння кукурудзи бренду Pioneer®, що на понад 50% більше, ніж в 2022 році, та є рекордним обсягом за 10 років існування виробництва Corteva в Україні.

Відповідно до укладеної в 2022 році з Міністерством аграрної політики та продовольства України спільної декларації про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі, Corteva продовжує розвивати виробничі потужності насіннєвого комплексу та сприяти експорту насіння через налагоджені канали збуту у Європейському Союзі. В умовах широкомасштабної війни рф проти України Corteva переналаштувала експортні ланцюжки і протягом 2023 року фермери країн Європи - Австрії, Франції, Угорщини, Румунії, Словаччини, Болгарії, Бельгії, Чехії, Німеччини, Литви, Польщі, Сербії, а також країн Середньої Азії отримали українське насіння кукурудзи бренду Pioneer®.

«Дії росії проти аграрного сектора України доводять його визначну роль в забезпеченні продовольчої безпеки в багатьох регіонах світу. Corteva вважає Україну одним із найбільших гравців на світовому сільськогосподарському ринку і протягом останніх років послідовно нарощує виробництво та експорт високоякісного гібридного насіння кукурудзи та соняшнику, щоб забезпечити можливість виробляти аграрну продукцію в Україні та тих країнах, де робота фермерів залежить від виробленого в нашій країні насіння», – переконаний Олексій Турчинов, керівник з виробництва насіння Corteva Agriscience в Україні.

На виробничих лініях заводу Corteva в Україні впроваджені високі стандарти виробництва насіння, які дозволяють виробляти продукт, що відповідає всім критеріям якості, прийнятим в Європейському Союзу. Насіння контролюється на всіх стадіях виробництва – від поля до мішка – та відповідає максимальним вимогам як українських, так і іноземних аграріїв, які обирають генетику Corteva за її високі показники врожайності навіть у складних умовах вирощування.