Publication •  28.03.2024

Corteva Agriscience представляє новий інсектицид Ріджбек® для захисту основних культур

Something went wrong. Please try again later...
 

Новий препарат на основі молекули Isoclast™ active забезпечує ефективний контроль широкого спектра шкідників

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським агровиробникам новий інсектицид для захисту кукурудзи, зернових колосових культур та сої Ріджбек®, що характеризується швидкою та тривалою дією проти широкого спектра листогризучих та сисних шкідників, в тому числі західного кукурудзяного жука та попелиць. Розроблений компанією препарат містить дві діючі речовини – Isoclast™ active, унікальну молекулу для контролю шкідників, яка відповідає всім вимогам безпеки для людей та довкілля, та біфентрин, контактно-кишковий акарицид ефективний проти широкого спектра шкідників.

Ріджбек® починає діяти відразу після нанесення на рослину при прямому контакті зі шкідниками або при потраплянні в організм шкодочинної комахи разом із соком обробленої рослини. Інсектицид проявляє надзвичайно високу ефективність проти попелиць, забезпечуючи повне знищення популяції. Продукт наявний у продажу в сезоні 2024 у представників з продажу засобів захисту рослин Corteva.

«М`яка зима сприяла збереженню популяції шкідників і зараз вони є загрозою для посівів. Особливо актуальною проблемою стане захист посівів кукурудзи проти західного кукурудзяного жука, який суттєво збільшив чисельність своєї популяції останніми роками та інтенсивно поширююється із заходу України на схід. Вчасна обробка інсектицидами дозволить фермерам ефективно захистити посіви культури. Мета Corteva – допомагати українським фермерам захищати поля та отримувати врожаї, не шкодячи довкіллю. Саме тому ми постійно оновлюємо свій портфель та пропонуємо нові та ефективні засоби захисту», – заявив Сергій Саблук, категорійний менеджер Corteva Agriscience.

Забезпечення доступу виробників до новітніх та передових продуктів задля підвищення продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів відповідає спільній декларації, яку Corteva уклала з Міністерством аграрної політики та продовольства 19 жовтня 2022 року. З початку повномасштабної війни Corteva залишила ринки росії та білорусі та залишається тільки з Україною, активно підтримуючи українських фермерів заради збереження продовольчої безпеки в країні та світі.