Article •  04.06.2021

Corteva анонсує корпоративну стратегію щодо клімату і публікує перший звіт про сталий розвиток

Something went wrong. Please try again later...

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) анонсує свій намір приєднатися до лідерів кліматичних ініціатив і стати більш ефективним бізнесом в напрямку скорочення вуглецевого сліду. У своєму першому Звіті зі сталого розвитку за 2020 рік, опублікованому 2 червня 2021 року, компанія детально описує своє зобов'язання по встановленню науково-обґрунтованих цілей, спрямованих на зниження викидів парникових газів. Звіт також висвітлює Цілі компанії до 2030 року і надає оновлену інформацію щодо виконання своїх зобов'язань по збагаченню життя, підвищенню стійкості глобальної продовольчої системи та захисту планети.

 

«Ми визнаємо, що зміни клімату впливають на всіх нас. Необхідність діяти зараз - в правильному напрямку для бізнесу та фермерів - є критичною, - вважає Джим Коллінз, мол., головний виконавчий директор Corteva Agriscience. - Наше зобов'язання говорить про намір робити свій внесок у вирішення такої важливої ​​проблеми. Приймаючи сьогодні цей глобальний виклик, ми зміцнюємо нашу здатність забезпечувати зростання продовольства, нарощувати прогрес і будувати стійку індустрію, яка дозволить людству забезпечити процвітання наступних поколінь».

 

Звіт Corteva зі сталого розвитку публікується через рік після оголошення компанією 14 цілей на наступне десятиліття щодо поліпшення сталого розвитку для сільгоспвиробників, землі, спільнот і операційної діяльності Corteva Agriscience. «В минулому році Corteva зробила сміливий крок, презентувавши свої цілі сталого розвитку, дія яких поширюється глобально і вплетена в усі сфери діяльності компанії, - коментує Енн Л. Алонсо, старший віце-президент із зовнішніх зв'язків і директор зі сталого розвитку Corteva Agriscience. - Цей звіт надає інформацію про наш прогрес з їх досягнення за допомогою наших інноваційних продуктів, співпраці і зусиль 21 000 наших колег по всьому світу».

 

Мета корпоративної стратегії Corteva Agriscience щодо клімату

Виконуючи намір компанії 2020 року щодо визначення мети стратегії в області клімату, Corteva взяла на себе зобов'язання встановити науково-обґрунтовані цілі щодо скорочення викидів парникових газів. Ці цілі відповідають масштабу і глобальному впливу Corteva – компанія приєднується до глобальних ініціатив з обмеження глобального потепління до позначки на 1,5° C вище доіндустріального рівня.

Зобов'язання компанії включають в себе:

- 65% зниження інтенсивності викидів зі сферою охоплення 1 і 2

Дане значення відображає викиди по відношенню до інтенсивності комерційної діяльності Corteva, цифра отримана на основі прогнозованої виручки. Показник інтенсивності проіндексований відносно зростання компанії.

- 20% зниження інтенсивності викидів зі сферою охоплення 3.

Незважаючи на те, що саме зобов'язання є новим, зусилля компанії щодо вирішення питань в області кліматичних змін були й раніше. Corteva і її компанії-засновники мають великий досвід просування кліматичних ініціатив, а також надають цифрові інструменти, насінницькі технології та засоби захисту рослин, щоб допомогти фермерам скоротити викиди в їх діяльності.

Незважаючи на те, що саме зобов'язання є новим, зусилля компанії щодо вирішення питань в області кліматичних змін були й раніше. Corteva і її компанії-засновники мають великий досвід просування кліматичних ініціатив, а також надають цифрові інструменти, насінницькі технології та засоби захисту рослин, щоб допомогти фермерам скоротити викиди в їх діяльності.

Corteva Agriscience має намір досягти цієї мети за допомогою реалізації різних ініціатив, включаючи кроки щодо зниження споживання енергії, концентрації зусиль в галузі досліджень і розробок, підвищення виробничої ефективності і переходу до поновлюваних джерел енергії. На наступному етапі Corteva погодить ці цілі з ініціативою Science-Based Targets (SBTi).

Публікація звіту зі сталого розвитку Corteva 2020

Разом з оголошенням створення стратегії в галузі клімату, Corteva публікує свій перший Звіт зі сталого розвитку за 2020 рік, що висвітлює цілі компанії щодо сприяння сталому розвитку та зусилль з їх досягнення.

 

Даний звіт відображає роботу і внесок співробітників Corteva щодо поліпшення умов життя сільсько-фермерських поселень і їх діяльності за допомогою ощадливого ставлення до ресурсів та землі, зміцнення громад та підвищення стійкості операційної діяльності компанії, що дозволяє фермерам і сільгоспвиробникам виробляти доступне і здорове продовольство для населення по всьому світу.

 

Однією з ініціатив, які сприяють досягненню 14 цілей сталого розвитку компанії - зокрема, розширення прав і можливостей жінок з сільської місцевості - є інноваційна освітньо-грантова програма для фермерок TalentA. Метою цієї програми, яка реалізується в декількох країнах Європи, зокрема в Україні, є розширення можливостей доступу до освіти, поліпшення якості життя в сільській місцевості та розвиток суспільства. Вперше в Україні TalentA була заснована у 2020 році і сприяла отриманню нових знань 20 учасницями, шестеро з яких отримали гранти на загальну суму 19 000 доларів США на проєкти, спрямовані на поліпшення продовольчої безпеки їхніх громад. У 2021 році програма отримала своє продовження, і наразі відбувається освітній етап програми, доступ до якого отримали 75 жінок-фермерок з сільської місцевості. .

Повний звіт читайте за посиланням.