Article •  28.12.2021

Corteva Agriscience виділила новий грант на підтримку літніх українців

Something went wrong. Please try again later...

 

Міжнародна сільськогосподарська компанія Сorteva Agrisicence виділила новий грант благодійному фонду Let’s Help на закупівлю продовольчих наборів для незаможних українців літнього віку. Сукупний розмір допомоги, яка надається компанією з 2020 року, склав 25 тисяч доларів США.

Згідно з даними Глобального індексу продовольчої безпеки, який 10 років поспіль розробляється Economist Impact за підтримки Corteva Agriscience, пандемія негативно позначилася на загальній ситуації з продовольством в світі. І хоча Європа закріпила за собою місце світового лідера з доступності продуктів харчування, за даними 2021 року Україна опинилася на передостанньому місці серед інших європейських країн за загальним станом продовольчої безпеки із найгіршими показниками по Європі щодо доступності та якості їжі.

Благодійні організації залишаються важливими ресурсами допомоги незаможним верствам населення, що продовжують стикатися з обмеженим доступом до продуктів харчування через економічний спад та карантинні умови, викликані глобальною пандемією. Так, благодійний фонд Let’s Help реалізує програму «Гідна старість», направлену на підтримку самотніх літніх людей по всій Україні, закуповуючи та розподіляючи продовольчі набори серед будинків літніх людей. В свою чергу, слідуючи Цілям сталого розвитку з підтримки громад, Corteva разом з благодійними організаціями, зокрема фондом Let’s Help, продовжує реалізовувати програми, які допомагають вирішити проблему продовольчої безпеки для вразливих верств населення у кризові часи. Так, за рахунок трьох грантів, отриманих від Corteva Agriscience, фонд Let’s Help надав підтримку понад 2000 осіб по всій Україні.

«Літні люди – найнезахищеніша серед усіх верств населення в Україні. Через самотність, соціальні бар’єри та низький рівень пенсійного забезпечення пенсіонери в нашій країні часто опиняються на межі виживання. Ми не можемо залишатись осторонь цієї проблеми і стараємось підтримати таких бабунь і дідунь. Під нашою опікою знаходяться тисячі самотніх літніх людей, які потребують підтримки продуктами харчування. Саме тому для нас дуже важлива системна підтримка від наших партнерів та друзів-філантропів. З Corteva Agriscience ми допомагаємо нужденним другий рік поспіль і можемо гордо сказати — дякуємо вам, друзі, за те що поруч!», - говорять в благодійному фонді Let’s help.

«Нестача якісної та поживної їжі стала серйозною реальністю для багатьох людей по всій країні, і чимало з них ніколи не очікували, що їм знадобиться допомога в забезпеченні харчуванням. Corteva прагне співпрацювати з такими некомерційними організаціями, як Let’s Help, тому що вони точно знають, хто саме потребує порятунку найбільше, і можуть простягнути руку допомоги в потрібний час. Ми хочемо бути їхньою підтримкою в цьому покликанні, адже в своїй діяльності керуємося призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», - сказав Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience.