Сталий підхід до сільського господарства

Цілі сталого розвитку

Покращення життя людей і збереження планети

Corteva Agriscience просуває сталий підхід до сільського господарства, щоб покращувати життя людей і зберегти планету для майбутніх поколінь. Ми сформулювали 14 цілей на 2030 рік, які допоможуть підвищити стійкість світової продовольчої системи.

Цілі сталого розвитку

Цілі, які підтримають фермерів

Наші цілі на 2030 рік

Ці цілі допоможуть збільшити заробітки фермерів і оптимізувати їхню діяльність, заощаджуючи ресурси та захищаючи землю. Протягом наступних 10 років ми надаватимемо інструменти та забезпечимо навчання, які допоможуть підвищити стабільність врожаїв, оптимізувати витрати та підвищити стійкість до змін клімату.

Надання навчання фермерам

До 2030 року провести навчання зі здоров’я ґрунтів, відповідального використання добрив і поливу, а також максимальної продуктивності 25 мільйонам фермерів.

Ми запроваджуємо нові способи інформування фермерів щодо останніх розробок і технологій.

Збагачення життя дрібних фермерів

До 2030 року підвищити продуктивність і дохід 500 млн невеликих фермерських господарств, а також допомогти їм запровадити практики сталого сільського господарства.

До 80 % продуктів у країнах Азії та Африки на південь від Сахари виробляють невеликі фермерські господарства. Ми плануємо забезпечити їх інструментами, рішеннями та підтримкою.

Зниження викидів парникових газів за одночасного збільшення урожайності

Допомогти фермерам за допомогою сталих підходів збільшити врожай на 20 % і зменшити викиди парникових газів у рослинництві на 20 % порівняно з 2020 роком.

Ми пропонуємо інновації та рекомендації, які допоможуть підвищити продуктивність, дбайливо ставлячись до планети.

Цілі сталого розвитку

Цілі, які підтримають землю

Наші цілі на 2030 рік

Ми прагнемо захищати землю та врожаї й забезпечити довгостроковий успіх сільського господарства. Ми знаємо, що для рясних врожаїв за доступною ціною важливі й здоров’я ґрунтів, і вода, і біорізноманіття середовища. Більш того, вони взаємопов’язані.

Поліпшення стану ґрунтів

До 2030 року покращити здоров’я 30 мільйонів гектарів ґрунтів.

Ми надаватимемо інструменти й інновації, які допоможуть покращити здоров’я ґрунтів, стійкість культур до змін погоди, покращити якість повітря й води та сприяти збереженню екологічних ніш.

Вдосконалення відповідального використання поливу

До 2030 року прискорити запровадження принципів ефективності використання азоту (NUE) у світовому сільському господарстві. До 2030 року скоротити споживання води порівняно з 2020 роком, водночас збільшивши врожаї, на 2,5 млн гектарів сільськогосподарських земель із нестачею води, які використовуються для вирощування насіння.

Розумне використання азоту сприяє кращому росту культур і захищає природні ресурси. Наші стабілізатори азоту за допомогою передових технологій покращують ефективність використання азоту. Крім того, ми реалізуємо стратегії зменшення споживання води в посушливих регіонах.

Посилення біорізноманіття

До 2030 року посилити біорізноманіття більш ніж на 10 млн гектарів пасовищних земель і природних екосистем у світі за допомогою практик сталого керування та збереження екологічних ніш.

Біорізноманіття – це основа сільського господарства та наших ринків харчових продуктів. Ми шукаємо партнерів, щоб розширювати створення екологічних ніш і розвивати нові технології керування землею.

Цілі сталого розвитку

Цілі, які підтримають наші громади

Наші цілі на 2030 рік

Ми допомагаємо фермерським громадам процвітати, віддаючи належне клієнтам і колегам у сфері сільського господарства, а також громадам, у яких ми живемо та працюємо. Ми прагнемо підтримувати й захищати людей, які працюють на ринках харчових продуктів, і сільське господарство в цілому.

Збереження безпеки працівників

До 2030 року покращити здоров’я 30 мільйонів гектарів ґрунтів.

Захищати життя й здоров’я людей, які працюють на наших об’єктах і в сільському господарстві в цілому.

Сільське господарство – одна з найнебезпечніших галузей у світі. Щоб підтримати фермерів, нам необхідно забезпечити їм здоров’я та безпеку.

Можливості для жінок і молоді та взаємодія із громадами

До 2030 року розширювати можливості жінок, надавати можливості молоді та взаємодіяти із громадами у країнах, де розташовані наші філіали та де ми ведемо діяльність.

Ми переконані, що рівні економічні можливості та соціальна інклюзія надають переваги нашій галузі. Тому ми поширюємо місцеву програму Corteva Grows на інші країни світу.

Мільйон людино-годин часу волонтерства

До 2030 року приділити мільйон людино-годин часу співробітників Corteva на волонтерство з метою підтримки людей і громад в усьому світі.

Понад 20 000 наших працівників – це чимала сила, яка може допомагати іншим і сільськогосподарській спільноті в цілому. За допомогою програми Corteva Grows ми пропонуємо більше місцевих можливостей для волонтерства.

Збільшення прозорості ланцюгів поставок

Збільшити прозорість ланцюгів поставок від фермерів до споживачів за допомогою цифрових інструментів, які дадуть фермерам змогу створювати додаткову цінність завдяки прозорості сільськогосподарських ринків, ринків харчових продуктів і громад.

Прозорість – критично важлива умова сталого розвитку. Сьогодні споживачі та зацікавлені сторони більше ніж будь-коли хочуть знати, як виготовляються продукти. Цифрові інструменти допоможуть фермерам відстежувати дані та відкрито ділитися ними.

Цілі сталого розвитку

Цілі, які сприятимуть нашій роботі

Наші цілі на 2030 рік

Ми прагнемо посилити запровадження принципів сталого розвитку в нашу діяльність і рішення, які ми надаємо фермерам. Наші цілі щодо сталого розвитку на 10 наступних років включають сталий підхід до інновацій, запровадження стратегії щодо кліматичних змін, використання лише екологічно сталого пакування та посилення заходів щодо сталого розвитку на наших об’єктах.

Необхідність критеріїв сталого розвитку для нових продуктів

До 2025 року кожен новий продукт Corteva Agriscience відповідатиме нашим критеріям сталого розвитку.

Трансформація та інновації в сільському господарстві життєво важливі для подолання майбутніх викликів. Саме тому кожна наша нова концепція відповідатиме критеріям сталого розвитку до її реалізації або запуску у виробництво.

Контроль над нашими викидами парникових газів

До 1 червня 2021 року скласти стратегію щодо кліматичних змін для викидів типу 1, 2 та 3, зокрема цілі зі зменшення обсягу викидів.

Ми можемо власним прикладом сприяти боротьбі із кліматичними змінами, зосередившись на поновлюваних і ефективних джерелах енергії та запровадивши 10-річний план зменшення викидів.

Викиди типу 1 походять від джерел, які належать компанії або контролюються нею. Викиди типу 2 – це парникові гази, утворені під час виробництва електроенергії, яку споживає компанія. Викиди типу 3 – це викиди, що сталися внаслідок діяльності компанії, але походять від джерел, які не належать компанії та не контролюються нею. Дізнайтеся більше про стандарти щодо викидів на сторінці: https://ghgprotocol.org/.

Використання лише стійкого пакування

До 2030 року повністю перейти на пакування, яке можна буде використовувати повторно або переробляти.

Екологічно стійке пакування зменшує використання пластику та кількість відповідних відходів. Ми працюємо над новими процесами й технологіями, які нададуть змогу використовували лише пакування, яке можна використовувати повторно або переробляти.

Збільшення зусиль щодо стійкості наших об’єктів

Перейти до ефективнішого керування всіма об’єктами Corteva Agriscience із точки зору сталого розвитку, зменшивши обсяг відходів, споживання води та зберігаючи біорізноманіття.

Наразі ми зменшуємо об’єм промислових відходів під час виробництва насіння та заощаджуємо воду в регіонах із її нестачею. Крім того, ми дотримуємось рекомендацій щодо біорізноманіття на всіх об’єктах і науково-дослідних фермах Corteva.

Цілі сталого розвитку

Як ми виконуватимемо цілі наші сталого розвитку

Наші цілі на 2030 рік

Компанія Corteva Agriscience поставила перед собою 14 амбітних цілей, які допоможуть покращувати життя завдяки сталому розвитку. Прогрес нашої компанії та компаній-партнерів на шляху до цих цілей відображає нашу повну відданість цим ідеям. Наш підхід засновується на рекомендаціях і світових практиках сталого розвитку.

Розрахунок матеріальності

Разом ми виявили сфери, де можемо досягти найбільших результатів. Дізнайтеся більше про розробку формул впливу.

Докладніше

Взаємодія із зацікавленими сторонами

Взаємодія із зацікавленими сторонами – критично важливий елемент формулювання цілей, прогресу на шляху до них та взяття на себе відповідальності. Дізнайтеся більше про те, чому зацікавлені сторони – критично важливий елемент покращення життя через сталий розвиток.

Докладніше

Розкриття даних стосовно цілей, які підтримають фермерів

Розкриття даних стосовно цілей, які допоможуть піклуватися про землю

Розкриття даних стосовно цілей, які підтримають наші громади

Розкриття даних стосовно цілей, які підтримають нашу діяльність

Цілі сталого розвитку

«Розуміння потреб та інтересів наших зацікавлених сторін – критично важливе для формулювання стратегії, виявлення пріоритетів і спрямування дій саме туди, де вони матимуть найбільший позитивний вплив. І це не менш важливо для відстеження прогресу та звітування про нього».

– Енн Алонзо, директор зі сталого розвитку, Corteva Agriscience