Something went wrong. Please try again later...

Corteva Agriscience спонсорує відеогру та змагання Farming Simulator

Спонсорство демонструє прихильність компанії майбутнім поколінням

Corteva Agriscience поновлює спонсорство чемпіонату з відеоігор Farming Simulator® та Farming Simulator League на 2021 рік в рамках свого зобов'язання підтримувати майбутнє покоління фермерів.

Corteva є провідним спонсором популярної відеогри з 2019 року. Розроблена GIANTS Software, програма Farming Simulator залучає мільйони віртуальних фермерів до моделювання реальних операцій та економіки управління фермою.

У грі представлені продукти Corteva Agriscience, у тому числі насіння бренду Pioneer® та засоби захисту рослин Corteva, що додає грі більш реалістичний вигляд та знайомить гравців з передовими принципами, ресурсами та методами ведення сільського господарства.

Також запланований чемпіонат Farming Simulator League, що складається з 11 змагань, з онлайн-перегонами та заходами в прямому ефірі, запланованими в Європі протягом 2020-2021 років. Вперше Corteva буде брати участь у лізі з власною командою Burning-Gamers.de (BG powered by Corteva Agriscience), яка буде змагатися в турнірі під іменем Corteva Agriscience.

Дана Болден, директор з комунікації Corteva Agriscience, сказав: «На полі та в грі ми намагаємося пробудити ентузіазм у наступному поколінні аграріїв - від геймерів, люблячих сільське господарство, до майбутніх фермерів, люблячих ігри. Наша участь у кіберспорті стала прекрасною можливістю зацікавити молодь. Corteva націлена на ефективне використання наук, технологій та інновацій для стимулювання перспективних та стійких методів ведення сільського господарства. У Farming Simulator ми сподіваємось це передати та підкреслити, як виглядають інновації в сільському господарстві».

Стратегія сталого розвитку 2030 компанія Corteva включає в себе 14 цілей, які повинні бути досягнуті протягом наступних 10 років. Стратегія базується на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот, в тому числі розвиток молоді, і цілі для операційної діяльності компанії.

Болден додав: «Співпраця з Farming Simulator - одна з декількох конкретних ініціатив, які Corteva розробляла для залучення молодих людей та втілення нашого бачення стійкого розвитку в реальності, збагачуючи життя зараз та для майбутніх поколінь. Ми дуже раді, що у нас є гравці з популярної команди Burning-Gamers.de, які будуть представляти Corteva в лізі».

Капітан команди BG, яку підтримує Corteva Agriscience, Фелікс Хазенбергер сказав: «Ми беремо участь у Farming Simulator League 2021 року та пишаємося тим, що працюємо з Corteva, щоб пробудити ентузіазм серед наступних поколінь фермерів. До зустрічі на турнірах!».

Фінал ліги Farming Simulator 2019-2020, що спонсорувався Corteva Agriscience, відбувся у вересні 2020 року, і команда Trelleborg отримала перше місце.

Щоб отримати додаткову інформацію та простежити за турнірами в прямому ефірі, відвідайте https://fsl.giants-software.com/.