Press Release •  21.09.2020

Команда Trelleborg виграла фінал Ліги Farming Simulator, що спонсорується Corteva

Something went wrong. Please try again later...

Ігрові гіганти обіграли команду Grimme, отримав приз в 30 000 євро

 

Ерланген, Німеччина - 21 вересня 2020 року - Corteva Agriscience рада повідомити, що команда Trelleborg перемогла у фіналі Ліги Farming Simulator.

Команда Trelleborg стала чемпіоном і отримала приз в 30 000 євро після перемоги над Grimme під час матчу в Ерлангені, Німеччина, минулих вихідних.

Corteva є основним спонсором сільськогосподарської відеоігри, розробленої Giants Software, яка приваблює мільйони віртуальних фермерів до моделювання реальних операцій і економіки управління фермою.

З моменту старту Ліги минулого року в Європі було проведено 12 турнірів з кіберспорту онлайн і офлайн, в яких гравці могли придбати продукцію компанії Corteva – насіння бренду Pioneer® і засоби захисту рослин - для використання на ігрових фермах.

Моніка Соррібас, керівник відділу маркетингу компанії Corteva Agriscience в Європі: «Вітаємо команду Trelleborg із заслуженою перемогою! На поле і в грі ми прагнемо викликати захоплення в наступного покоління аграріїв – від геймерів, які люблять сільське господарство, до майбутніх фермерів, які люблять гри. Ліга Farming Simulator стала чудовою нагодою залучити молодь. Розміщення наших продуктів в грі дозволяє нам знайомити гравців з передовими принципами та методами ведення сільського господарства – від підготовки ґрунту, вибору насіння і захисту рослин до вирощування сільськогосподарських культур і, в кінцевому підсумку, виведення їх продукції на ринок».

Цього літа Corteva презентувала Стратегію сталого розвитку 2030. Вона включає в себе 14 цілей, які повинні бути досягнуті протягом наступних 10 років. Стратегія базується на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот, в тому числі розвиток молоді, і цілі для операційної діяльності компанії.

Пані Соррібас додала: «Партнерство з Farming Simulator – одна з декількох конкретних ініціатив, які робить Corteva, щоб залучити молодих людей і втілити в життя наше бачення сталого розвитку, збагачуючи життя зараз і для майбутніх поколінь».

Більш детальна інформація про гру Farming Simulator і змаганнях з кіберспорту доступна на сайті FSL.