Publication •  23.11.2023

Corteva Agriscience представляє українським фермерам два нових фунгіциди

Something went wrong. Please try again later...
віо_верб  

Оновлений портфель засобів захисту рослин, який пропонує компанія, дозволить фермерам краще захистити свій врожай

В сезоні 2023/2024 міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує українським сільгоспвиробникам оновлений портфель сучасних засобів захисту рослин, який дозволяє фермерам захистити свої посіви та отримати гарні врожаї, мінімізуючи вплив на довкілля. Зокрема, Corteva виводить на український ринок два нових фунгіциди – Вербен® для використання у посівах зернових та Віован® для використання у посівах олійних культур.

Оновлення портфелю відображає прагнення Corteva, як глобального лідера в інноваціях, забезпечувати українських фермерів доступом до новітніх та передових засобів захисту рослин задля підвищення продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів, що було вказано в спільній декларації, укладеній з Міністерством аграрної політики та продовольства 19 жовтня 2022 року.

«Corteva Agriscience – це науково-дослідницька компанія, яка багато зусиль покладає на постійне покращення своєї продукції заради фермерів, даючи їм можливість отримувати високі врожаї, дбаючи про продовольчу безпеку світу та захист довкілля. Науковці компанії  постійно працюють над розробкою засобів захисту, роблячи їх все більш ефективними та толерантними  до довкілля, та пропонуючи широку лінійку продуктів, яка дозволяє врахувати природньо-кліматичні умови та потреби фермерів в залежності від технології, яку вони прагнуть застосовувати в полі. Ми завжди поруч з сільгоспвиробниками і постійно підтримуємо їх, виконуючи наше призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – впевнена Олександра Бєлаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні.

Вербен® – це новий фунгіцид, створений на основі проквіназиду та протіоконазолу, що забезпечують контроль основних хвороб зернових колосових культур. Препарат має покращену дію проти борошнистої роси, різних видів іржі, септоріозу, перінофорозу та інших хвороб і його інноваційна оптимізована формуляція забезпечує відмінний результат у польових умовах та тривалу та стабільну дію за різних погодних умов. Проведені спеціалістами компанії тести показали, що Вербен® зберігає ефективність навіть за умови інтенсивного  дощу через годину після обробки. Також препарат має імуномодулюючу дію, роблячи культури більш стійкими до хвороб та підвищуючи їх врожайність.

Віован®, який створений на основі пікоксистробіну та протіоконазолу, забезпечує ефективний контроль широкого спектра основних хвороб олійних культур. Максимізує врожайність і забезпечує здоровий ріст і розвиток культури, зменшує її чутливість до стресових факторів. Дослідження ефективності, що проводились у 2022 році, показали, що застосування фунгіциду Віован® забезпечило ефективний контроль основних хвороб соняшнику, виявлених на дослідних ділянках, - альтернаріозу, септоріозу, іржі та фомозу. Також препарат може використовуватися для захисту зернових колосових культур та сої. Віован®  є надзвичайно популярним продуктом в країнах Латинської Америки, де розміщені основні виробничі потужності з його виробництва. Наразі Україна стане єдиною країною в Європі, де Віован® буде доступний фермерам. З метою забезпечення більш гнучкого реагування на потреби українського ринку, Corteva ухвалила рішення про відкриття виробництва фунгіциду в одній із країн Центральної Європи, демонструючи підтримку Україні в цей надзвичайно складний час. Фунгіцид буде доступний до продажів вже починаючи вже з березня 2024 р.

Щоб придбати препарати, фермери можуть звернутися до представників з продажу засобів захисту рослин в своєму регіоні.