Article •  06.08.2021

Corteva Agriscience представляє новий імідж провідного насіннєвого бренду Pioneer® в Україні

Something went wrong. Please try again later...
Pioneer-image-1(1)_new1

Нова візуалізація бренду відображає його відданість розвитку сільського господарства

Компанія Corteva Agriscience представляє нову візуалізацію свого флагманського бренду насіння Pioneer® в Україні. Новий образ супроводжується слоганом «Рухаємо сільське господарство вперед» і тегом «Створений зростати», які відображають постійний фокус на надання рішень для фермерів та сільського господарства.

 

Бренд Pioneer® компанії Corteva Agriscience був заснований майже 100 років тому і відомий своїми досягненнями в галузі глобальних інновацій, таких як селекція гібридів сільськогосподарських культур. Багато фермерів досі асоціюють бренд Pioneer® із заснуванням гібридного насіннєвого бізнесу в Україні.

 

Бренд, як і раніше, залишається орієнтованим на безперервні інновації та ключові атрибути Pioneer® - близькість до фермера, надання знань в області агрономії і бізнесу, а також націлений на залучення уваги нового покоління аграріїв. Представники Pioneer продовжать працювати з фермерами над створенням більш стійких методів ведення сільського господарства, які можуть бути впроваджені в діяльність аграрних підприємств, відповідно до Цілей сталого розвитку Corteva Agriscience 2030.

 

Будучи провідним світовим розробником і постачальником передової генетики в рослинництві, надаючи високоякісне насіння фермерам в більш, ніж 90 країнах, Pioneer® буде продовжувати взаємодіяти з українськими аграріями для підтримки їхнього постійного зростання, надаючи знання, адаптовані для кожного конкретного регіону, а також інновації та агрономічний досвід.

 

Олександр Дмитрієв, керівник відділу маркетингу і комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні, повідомив: «Бренд Pioneer® надає унікальний вибір насіннєвої продукції, що відповідає вимогам не тільки сьогоднішнього дня, але і потребам в майбутньому. Завдяки підтвердженій продуктивності гібридів Pioneer® за минулі 95 років наша компанія користується великою повагою серед аграріїв. Зараз саме час залучити наступне покоління фермерів, модернізуючи наші ключові атрибути. Варто підтримати їх прагнення займатися важливою для людства діяльністю. Ми будемо продовжувати допомагати нашим клієнтам щорічно покращувати продуктивність їхніх господарств за допомогою передової агрономічної, цифрової та фінансової експертизи - завжди намагаючись забезпечити виняткову врожайність і повністю реалізувати їх потенціал. Відповідно до нашого бачення сталого розвитку ми будемо працювати з виробниками, щоб допомогти їм створити сучасні господарства, розкриваючи родючість землі і зберігаючи її багатство».

 

Портфель бренду Pioneer®, що реалізовується в Україні, включає насіння кукурудзи, соняшнику, включаючи запатентовані технології, як гібриди кукурудзи лінійки Optimum® AQUAmax®, гібриди соняшнику із захисними ознаками Pioneer Protector® і адаптовані до гербіцидної технології ExpressSun®, а також інокулянти для силосування.

 

Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт Pioneer®.