Article •  20.04.2021

Бренд Pioneer® святкує 95 років лідерства в індустрії

Something went wrong. Please try again later...

Сталий успіх бренду Pioneer® відображає фокус компанії Corteva Agriscience на надання фермерам інноваційних рішень, які дозволяють максимізувати урожайність і розвивати їх бізнес


Київ, УКРАЇНА, 20 квітня 2021 р. - Протягом 95 років бренд Pioneer® розвиває сільськогосподарську галузь. Історія, яка почалася з ідеї створення гібриду кукурудзи в 1926 році, втілилася в бренд зі світовим визнанням, яким сьогодні володіє компанія Corteva Agriscience - глобальна публічна компанія, сфокусована виключно на сільському господарстві і надає фермерам унікальні інноваційні рішення.

Pioneer був однією з перших насіннєвих компаній, яка почала виробляти гібриди передової генетики, і до цього дня глобальний бренд Pioneer® залишається одним з найуспішніших і відомих брендів індустрії, тепер уже в портфелі компанії Corteva Agriscience.

«Продукти і сервіси бренду Pioneer® надають фермерам найінноваційніші рішення на ринку для максимізації урожайності та вирощування ними культур, необхідних для забезпечення зростаючого населення планети продуктами харчування, - прокоментував Джим Коллінз, головний виконавчий директор компанії Corteva Agriscience. - Уже 95 років ми надаємо підтримку фермерам, інвестуємо в громади і розвиваємо практики сталого землеробства. І ми продовжуємо нашу справу для майбутніх поколінь».

Батьківщиною бренду Pioneer® є Середній Захід США, але зараз він відомий в світових масштабах. Українські сільгоспвиробники познайомилися з брендом Pioneer® в 60-их роках ХХ століття після візиту Микити Хрущова в американський штат Айова. Перший секретар ЦК КПРС повернувся в СРСР з чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства і гібридами кукурудзи Pioneer®, які придбав у Росуелла Гарста, ексклюзивного американського дистриб'ютора продукції Pioneer® і прогресивного в той час фермера. Завдяки цій історичній події в 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва. Сьогодні насіння бренду Pioneer® в Україні виробляється на заводі в с. Стасі Полтавської обл., в який з 2013 року компанія інвестувала більше 56 млн доларів США. З минулого сезону компанія Corteva Agriscience впровадила революційний підхід на українському ринку і почала продавати насіння бренду Pioneer® напряму сільгоспвиробникам з метою надання їм якісного сервісу, починаючи з вибору гібриду до його постачання та подальшого агрономічного супроводу. Наразі в Україні передову генетику бренду Pioneer® обирають понад 3300 господарств.

«Pioneer® допоміг сформувати сільське господарство таким, яким ми знаємо його зараз, і це стосується не лише сільського господарства США, але і світової індустрії в цілому, - заявив Віталій Коверник, комерційний директор Corteva Agriscience в Україні. - Pioneer® вже більше 60 років відомий на українському ринку як один з визнаних лідерів-виробників якісного насіннєвого матеріалу, також надає інструменти і сервіси, необхідні фермерам на шляху до досягнення успіху».

Уже майже століття Pioneer® тримає фокус на сталий розвиток інновацій, щоб результати клієнтів виражалися в підвищенні продуктивності, застосуванні більш стійких практик землеробства і впровадженні поліпшень там, де раніше це здавалося неможливим. З унікальними селекційними досягненнями і практиками, які історично довели свою результативність, Pioneer® зарекомендував себе як один з найуспішніших і відомих брендів в сільському господарстві.

Приєднуйтесь до привітання бренду онлайн і, використовуючи хештеги #BestIsYet #КращеПопереду, діліться своїми спогадами та історіями про бренд.