Publication •  12.06.2023

Corteva Agriscience відзначає 10 років насіннєвого виробництва в Україні

Something went wrong. Please try again later...
seed_facility2  

Виробничий насіннєвий комплекс міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience в Полтавській області відзначає своє десятиріччя роботи із забезпечення фермерів насінням передової генетики Pioneer® українського виробництва. У насіннєвий комплекс, офіційно відкритий у червні 2013 року, було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США. Його річна потужність складає приблизно 500 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи та 250 тис. посівних одиниць насіння соняшнику.

«Протягом десяти років ми розвиваємо виробництво насіння в Україні, оскільки для Corteva Agriscience наша країна є одним з найбільших гравців на світовому ринку сільського господарства, який суттєво впливає на глобальну продовольчу безпеку. Впевненість у Перемозі і потужний розвиток сільського господарства з боку компанії підтримується продовженням інвестицій у виробничий насіннєвий комплекс і підтримку громад регіону. Заради них та всіх українських фермерів Corteva Agriscience продовжує докладати максимум зусиль для активного розвитку аграрного бізнесу в країні», – говорить Андрій Андрюшко, регіональний керівник з виробництва насіння Corteva Agriscience.

Відповідно до укладеної минулого року з Міністерством аграрної політики та продовольства України спільної декларації про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі, Corteva продовжує розвивати виробничі потужності насіннєвого комплексу та постійно інвестує у інноваційні методи польового виробництва – так, минулого року вдалося досягти збільшення врожайності передових насіннєвих гібридів Pioneer® на 15% завдяки впровадженню технології точного землеробства, зрошення та інших передових підходів.

Насіннєвий комплекс не тільки забезпечує насінням українських фермерів, але й збільшує обсяги експорту в ЄС – в 2022 році Corteva наростила експорт в 16 разів, забезпечивши фермерів багатьох країн ЄС українським насінням кукурудзи бренда Pioneer® через налагоджені канали у Румунії та Угорщині.

Виробничий насіннєвий комплекс Corteva є важливим підприємством для соціального розвитку Полтавської області. Він є одним з найбільших платників податків в регіоні розміщення, загальна кількість співробітників, включно з сезонними працівниками, залученими під час сезону активних польових робіт, сягає майже 400 осіб. Виробничий комплекс співпрацює з багатьма навчальними закладами регіону, заохочуючи молодь працювати в сільському господарстві.

Незважаючи на складнощі, викликані воєнною агресією росії проти України, виробничий насіннєвий комплекс продовжув працювати вже з другого місяця війни. В перші тижні війни виробництво було призупинено з міркувань безпеки, але за ініціативою самих співробітників через деякий час діяльність заводу відновили, щоб мати змогу забезпечити фермерів критично важливим для проведення посівної насінням, адже головними пріоритетами компанії були й залишаються робота заради продовольчої безпеки.

З 2013 року Corteva інвестувала близько 4,6 млн гривень у розвиток села на покращення інфраструктури, медицини, освіти та соціального життя громади. Зокрема, профінансувала масштабну реконструкцію бомбосховища в громаді, де одночасно можуть знаходитися близько 800 людей та воно цілодобово відкрито для мешканців.