Publication •  14.03.2023

Corteva Agriscience представляє новий гербіцид для посиленого контролю бур‘янів у посівах кукурудзи

Something went wrong. Please try again later...
 

Післясходовий препарат на основі трьох діючих речовин, що контролює широкий спектр бур‘янів та безпечний для культури у пізніші фази внесення за рахунок антидоту

Corteva Agriscience представляє українському ринку новий гербіцид КордусТМ Флекс, створений на основі трьох діючих речовин – римсульфурону, нікосульфурону та дикамби, що характеризується швидкою дією проти широкого спектру злакових та дводольних видів бур’янів, таких як пирій повзучий, плоскуха звичайна, пажитниця багатоквіткова, лобода біла, щириця, види гірчаків тощо. Його перевагою є наявність антидоту (ізоксадифену), який забезпечує високу селективність гербіциду до культури у пізніші фази внесення.

В Україні продукт наявний у продажу в сезоні 2023 у представників Corteva та доступний для використання у посівах кукурудзи на зерно та силос. Препарат має широке вікно застосування та ефективно контролює падалиці соняшнику та ріпаку. Також він є ідеальним для технологій з нульовим або мінімальним обробітками ґрунту. КордусТМ Флекс безпечний для наступних культур і не має обмежень у сівозміні.

«Застосування сучасних формуляцій дає можливість фермерам ефективно працювати та використовувати наявні ресурси. Це особливо важливо під час війни, коли скорочення посівних площ змушує українських сільгоспвиробників зосередитися на отриманні максимально можливих врожаїв. Corteva Agriscience, яка є чи не єдиною з великих виробників насіння та засобів захисту рослин, що не підтримує агресорів та залишила ринки росії та білорусі, знаходиться виключно на боці українських фермерів. Незважаючи на складні умови, компанія продовжує розвиток бізнесу та пропонує нові продукти, які допоможуть сільгоспвиробникам оптимізувати технології вирощування, збільшити виробництво продукції та загалом сприятимуть збереженню продовольчої безпеки в країні та світі», – говорить Галина Радзіцька, категорійний менеджер із гербіцидів та Оптинайт™ технології Corteva Agriscience.

Corteva Agriscience – це науково-дослідницька компанія, яка багато зусиль покладає на постійне покращення своєї продукції заради фермерів, даючи їм можливість отримувати високі врожаї, дбаючи про продовольчу безпеку світу та захист довкілля. Крім традиційних засобів захисту рослин, компанія є світовим лідером на ринку біологічних препаратів