Соціальна активність і освітні програми

Representative in field with farmers

Ми прагнемо покращувати життя та ґрунт

Ми лідери в агрономії, і тому суспільна користь для нас важливіша за негайну вигоду.

Інвестиції в місцеві громади

Дізнайтеся більше про добрі традиції, які Corteva™ продовжує за компаніями-попередниками, інвестуючи в місцеві громади.

Боротьба з голодом в Африці

Бідність, посуха та зміна клімату впливають на сільськогосподарську сферу: фермерам необхідні інновації й передові технології.


DuPont Pioneer спільно з Africa Harvest Biotech Foundation International допомагали виростити більше поживного сорго, щоб нагодувати 300 мільйонів жителів сільських районів Африки, для яких це основна їжа.


Під час цього проекту в головному офісі Pioneer Hi-Bred африканським ученим розповіли про технології, які використовувалися, а також про нормативні вимоги.

Покращення якості життя мексиканської спільноти

Grupo Renacimiento La Higuera I.A.P., група студентів місцевого коледжу, спільно з компанією DuPont працювала над покращенням якості життя спільноти La Higuera в північній частині Мехіко. У спільноті були проблеми з освітою та єдністю сім’ї, перенаселенням і забрудненням громадських місць. Компанія DuPont допомогла організувати семінари про сімейні та суспільні цінності, вирощування овочів і дбайливе ставлення до довкілля. Жителі La Higuera зайнялися впорядкуванням зелених зон і працюють над розвитком екологічної відповідальності та громадської культури. Результати на сьогодні: • у семінарах узяли участь 6 500 людей; • кількість пропусків навчальних занять зменшилася на 30%; • зібрано 40 тонн вторинної сировини.

Підтримка громади за ініціативи працівників

У 2016 році працівники компанії Dow AgroSciences присвятили приблизно 8 600 годин волонтерській роботі, щоб виправити ситуацію з нестачею продовольства, покращити рівень освіти в галузі точних наук і добробут громади. Крім цього, компанія Dow AgroSciences пожертвувала 2,8 млн. доларів США для 90 благодійних організацій і 110 програм у всьому світі.

Покращення здоров’я дітей у Пакистані

За попередніми підрахунками, 500 000 дітей у Пакистані не досягнуть п’ятирічного віку через захворювання, які можна попередити за допомогою вакцинації. Щоб змінити цю тенденцію, некомерційна організація Naya Jeevan співпрацює з лікувальними закладами задля надання комплексного медичного обслуговування та доступних страхових планів малозабезпеченим громадянам. Ми профінансували експериментальний план, націлений на 350 малозабезпечених школярів, для яких в іншому разі медицина була б недоступна. План був розрахований на один рік і передбачав медичне страхування, медогляди й інформаційні семінари.

Cortevan ty?ntekij?t kokoavat paketteja

Ми допомагаємо громадам також у своєму регіоні.

Наші співробітники працюють із багатьма організаціями та займаються волонтерською діяльністю на користь своєї громади в кожному регіоні, де є наші представництва.

Як ми допомагаємо гр