Кодекс поведінки

Something went wrong. Please try again later...

Умови використання

Вітаємо! Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ компанії DowDuPont, пропонує Вам цей веб-сайт на умовах (далі – "Умови"), наведених нижче. Ці Умови поширюються на веб-сайт, розташований за адресою www.corteva.com (далі – "Сайт"). Сайт (зокрема його вміст, дизайн, структура й оформлення) є власністю компанії DowDuPont і захищений законами про авторське право, торговельні марки, а також іншими законами про інтелектуальну власність і боротьбу з недобросовісною конкуренцією. Використовуючи Сайт, Ви приймаєте ці Умови. Якщо Ви не погоджуєтеся з якимись Умовами, не використовуйте Сайт. Якщо у Вас виникнуть запитання щодо Умов, зверніться в компанію DowDuPont.

Конфіденційність

На використання Сайту також поширюється дія Декларацій компаній DuPont і Dow про конфіденційність, включених до Умов за допомогою посилання. Ви також визнаєте й погоджуєтеся, що передавання інформації через Інтернет не може бути повністю конфіденційним і безпечним, та існує вірогідність, що інформацію, яку Ви надсилаєте або отримуєте із Сайту, можуть перехопити інші особи, навіть за наявності сповіщення про те, що під час передавання інформація шифрується.

Внесення змін до Умов використання

Компанія DowDuPont може будь-коли без попередження вносити зміни до Умов, редагуючи текст цієї веб-сторінки. Якщо Ви продовжите використовувати Сайт після внесення таких змін, це означатиме, що Ви приймаєте нову редакцію Умов.

Загальні обмеження використання

Компанії DowDuPont, Dow, DuPont і треті сторони, що надають їм права, володіють усіма правами власності й іншими правами на матеріали Сайту. Ці матеріали є об’єктами авторського права компаній DowDuPont, Dow, DuPont або таких третіх сторін. Компанія DowDuPont надає вам обмежену, персональну, невиключну ліцензію, яка не підлягає передаванню, на використання та відображення матеріалів цього Сайту виключно на вашому персональному комп’ютері чи мобільному пристрої та виключно з метою взаємодії з цим Сайтом. Окрім описаних тут випадків, ви не маєте права копіювати, завантажувати, відображати, виконувати, відтворювати, розповсюджувати, модифікувати, редагувати, змінювати або вдосконалювати будь-які матеріали на цьому Сайті в будь-який спосіб. Якщо ви порушите будь-які з цих Умов, дія цієї обмеженої ліцензії автоматично припиниться без попередження. Після припинення дії ліцензії ви будете зобов’язані негайно видалити та знищити всі завантажені й роздруковані матеріали. Ви не маєте права власності (а також авторських прав, прав на торговельні марки й інших прав інтелектуальної власності) на цей Сайт і матеріали на ньому.

Ви погоджуєтеся не створювати фрейми та дзеркала цього Сайту й матеріалів, які на ньому містяться чи до яких можна отримати доступ із Сайту, на будь-якому іншому сервері або пристрої з доступом до Інтернету без попереднього письмового дозволу компанії DowDuPont. Ви також погоджуєтеся не використовувати технологію веб-скрейпінгу й інші автоматичні пристрої, алгоритми, програми та подібні ручні методи для копіювання й відстеження будь-яких частин цього Сайту чи матеріалів на ньому, доступу до них, відтворення чи обходу навігаційної структури цього Сайту або отримання будь-яких матеріалів Сайту, крім тих, які компанія DowDuPont опублікувала на ньому у відкритому доступі.

Забороняється:

1) намагатися за допомогою зламування, добору пароля або інших незаконних методів отримати доступ до будь-якої інформації про інших користувачів, компоненти та вміст Сайту й інших систем, мереж і серверів компаній Dow або DuPont;

тестувати, сканувати або випробовувати вказані ресурси для пошуку вразливостей;

розкривати, відстежувати й намагатися відстежувати вказану інформацію чи здійснювати її зворотний перегляд.

Забороняється використовувати Сайт у цілях, які порушують закон або ці Умови, і вести діяльність, яка порушує закон або права компаній DowDuPont, Dow, DuPont та інших осіб.

Зазвичай компанії DowDuPont, Dow та DuPont не відстежують публікації й іншу діяльність користувачів на Сайті, але залишають за собою право це робити. Проте якщо компанії DowDuPont стане відомо про неналежне використання Сайту або будь-якої з його Служб, компанії DowDuPont, Dow або DuPont на власний розсуд уживуть заходів, які вважатимуть доцільними. Ви визнаєте, що компанії DowDuPont, Dow та DuPont мають право повідомляти правоохоронні органи про будь-які дії, які можуть вважатися незаконними, а також про будь-які отримані повідомлення щодо таких дій. За потреби ми в повному обсязі співпрацюватимемо з правоохоронними органами в рамках будь-якого розслідування можливої незаконної діяльності в Інтернеті.

Посилання

Із Сайту DowDuPont на сторонні веб-сайти

Цей Сайт може містити посилання на інші ресурси в Інтернеті, які не контролюються й не обслуговуються компанією DowDuPont. Такі посилання не означають, що компанії DowDuPont, Dow чи DuPont рекомендують такі сайти. Ви визнаєте, що компанія DowDuPont надає вам ці посилання лише для зручності, і погоджуєтеся, що компанії DowDuPont, Dow та DuPont не несуть відповідальності за вміст і посилання на цих сторонніх сайтах. Крім того, ви погоджуєтеся, що компанії DowDuPont, Dow та DuPont не мають жодних зобов’язань і не несуть жодної відповідальності щодо будь-яких повідомлень між вами та власником чи оператором будь-якого з таких сайтів, реклами від них і покупок на них.

Зі сторонніх сайтів на Сайт DowDuPont

• Заборонено створювати фрейми та рамки навколо сторінок і матеріалів на Сайті, а також використовувати інші прийоми, які будь-яким чином змінюють візуальне подання або зовнішній вигляд будь-якого вмісту на Сайті.

• Заборонено використовувати посилання на Сайт у порівняннях продуктів і послуг Dow чи DuPont із продуктами чи послугами конкурентів.

• Заборонено копіювати будь-які матеріали Сайту й логотипи та торговельні марки компаній DowDuPont, Dow та DuPont.

• Заборонено надавати неправдиву інформацію про ваші відносини з компанією DowDuPont.

• Заборонено давати підстави вважати, що компанія DowDuPont будь-яким чином схвалює чи рекомендує автора посилання, його веб-сайт, продукти чи послуги.

• Заборонено зводити наклеп на компанію DowDuPont, виставляти її в хибному світлі й у будь-який інший спосіб завдавати шкоди репутації компанії DowDuPont і її торговельних марок.

• Заборонено публікувати посилання на Сайт на ресурсах із вмістом, який може сприйматися як непристойний, погрозливий, дратівливий, вульгарний, образливий, надмірно жорстокий або такий, що порушує чи спонукає інших осіб порушувати будь-яке чинне законодавство.

• Заборонено публікувати посилання на Сайт на ресурсах із вмістом, який може сприйматися як нецензурний, порнографічний або сексуально відвертий.

Крім того, однією з умов отримання дозволу публікувати посилання на Сайт є згода з тим, що компанія DowDuPont має право будь-коли на власний розсуд скасувати дозвіл створювати посилання на Сайт. У такому разі третя сторона погоджується негайно видалити всі посилання на Сайт зі свого ресурсу.

Створюючи посилання на Сайт, третя сторона погоджується захистити, звільнити й убезпечити компанії DowDuPont Inc., Dow Chemical Company й E.I. du Pont de Nemours and Company та їхніх керівників, директорів, співробітників, агентів, ліцензіарів, бізнес-партнерів і пов’язані організації від будь-яких можливих утрат, видатків, збитків, зобов’язань і витрат, які можуть виникнути в результаті створення такого посилання, зокрема від витрат на оплату послуг адвоката й захист у суді. Компанії DowDuPont, Dow та DuPont не пропонують жодних прямих і непрямих гарантій щодо таких посилань і не несуть відповідальності за будь-які непрямі, штрафні, випадкові, фактичні й опосередковані збитки, пов’язані з їх створенням і використанням.

Відмова від надання гарантій

Ви використовуєте цей Сайт на свій власний ризик. Сайт може містити неточності або помилки, які можуть впливати на якість його матеріалів. Ці матеріали не проходили ні часткову, ні повну перевірку з боку компанії DowDuPont і незалежних сторін. DowDuPont не гарантує точності й актуальності матеріалів. Компанії DowDuPont, Dow та DuPont не несуть відповідальності за помилки та пропуски в матеріалах (як власних, так і наданих третіми сторонами).

ЦЕЙ САЙТ НАДАЄТЬСЯ ВАМ НА УМОВАХ "У ПОТОЧНОМУ СТАНІ ТА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННІ" БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ. КОМПАНІЇ DOWDUPONT, DOW ТА DUPONT НЕ НАДАЮТЬ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ І НЕ РОБЛЯТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ ЩОДО ЦЬОГО САЙТУ (ЗОКРЕМА ЩОДО ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ, ДОСТОВІРНОСТІ, ТОЧНОСТІ Й ПОВНОТИ БУДЬ-ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ, ВІДОМОСТЕЙ, ПРОДУКТІВ І ПОСЛУГ НА НЬОМУ) ВІД СВОГО ІМЕНІ ТА ВІД ІМЕНІ ТРЕТІХ СТОРІН, ЯКІ НАДАЮТЬ МАТЕРІАЛИ, ПОСЛУГИ АБО ВМІСТ ДЛЯ ЦЬОГО САЙТУ. ЦИМ МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ТА ІНШИХ УМОВ, ЗАЯВ І ГАРАНТІЙ, ЗОКРЕМА ВІД УСІХ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ТРЕТІХ СТОРІН І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ ЧИ ПЕВНОЇ МЕТИ. КОМПАНІЇ DOWDUPONT, DOW ТА DUPONT НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ТА ТРЕТІМИ СТОРОНАМИ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЗОКРЕМА ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ФАКТИЧНІ, ОПОСЕРЕДКОВАНІ ТА ШТРАФНІ ЗБИТКИ, ПОВ’ЯЗАНІ ІЗ САЙТОМ, ЙОГО ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЮ DUPONT БУЛО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

Виняток для громадян ЄС: ЯКЩО ВИ РЕЗИДЕНТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ, КОМПАНІЯ DOWDUPONT НЕ ВИКЛЮЧАЄ ТА НЕ ОБМЕЖУЄ СВОЄЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СМЕРТЬ І ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ, ЗАПОДІЯНІ ВНАСЛІДОК НЕДБАЛОСТІ.

Неточності або помилки

Описи, зображення й інші представлення продуктів на цьому Сайті можуть містити неточності та помилки. Компанії DowDuPont, Dow та DuPont не надають жодних гарантій і не роблять жодних заяв щодо точності та повноти будь-якої такої інформації.

Місцеве законодавство; контроль експорту

Компанії DowDuPont, Dow та DuPont контролюють цей Сайт і керують ним зі Сполучених Штатів Америки. Матеріали та Служби на цьому Сайті в усіх аспектах регулюються законами та нормативно-правовими актами Сполучених Штатів Америки, які регламентують ліцензування та постачання технологій і продуктів за кордон, зокрема Правилами експортного контролю США, а також усіма законами та нормативно-правовими актами, що їх замінюють, виданими Міністерством торгівлі США, Управлінням міжнародної торгівлі або Агентством ліцензування експорту. Використання таких матеріалів усупереч законодавству США заборонено. Матеріали та відомості, отримані за допомогою цього Сайту, заборонено прямо чи опосередковано постачати, передавати й реекспортувати до країн, які оголошено поза законом або на які накладено ембарго, а також громадянам таких країн, і використовувати для хімічної, біологічної, ракетної зброї й у зв’язку із застосуванням ядерної енергії, крім випадків, коли на використання в таких цілях надано спеціальний дозвіл Уряду Сполучених Штатів Америки. Ви зобов’язуєтеся неухильно виконувати всі експортні закони США та нести повну відповідальність за отримання ліцензій на експорт і реекспорт у разі потреби.

Якщо ви використовуєте цей Сайт за межами Сполучених Штатів Америки, то також несете відповідальність за дотримання всіх чинних місцевих законів, зокрема щодо експорту й імпорту.

Торговельні марки

Логотипи DowDuPont, Dow Diamond і DuPont Oval, DuPont™, The miracles of science™ і всі продукти зі знаками ™ або ® є торговельними марками чи зареєстрованими торговельними марками компанії DowDuPont Inc. і (або) пов’язаних із нею організацій. Торговельні марки DowDuPont, Dow та DuPont забороняється використовувати у зв’язку з будь-якими продуктами та послугами, які надаються не компаніями DowDuPont, Dow чи DuPont відповідно.

Неузгоджені ідеї

Ми завжди раді вислухати ваші ідеї та пропозиції, однак досвід показує, що часто вони вже доступні з інших джерел (зокрема публікацій і робіт наших власних працівників). Це може призводити до сумнівів щодо авторства певної ідеї або пропозиції. Тому ми просимо пропонувати нам лише запатентовані винаходи. Якщо ви все ж таки вирішите надіслати свої ідеї компанії DowDuPont, то будете зобов’язані прийняти наші умови подання пропозицій, які діють незалежно від усних і письмових положень вашої пропозиції та ваших коментарів до неї, крім випадків, коли компанія DowDuPont або пов’язані з нею організації вирішать укласти з вами окрему письмову угоду стосовно цієї заявки. Наші умови перелічені нижче та поширюються на всі пропозиції, надіслані в компанію DowDuPont або пов’язані з нею організації, зокрема на ідеї щодо нових продуктів і технологій, а також покращення чи вдосконалення наявних продуктів і технологій, процесів, матеріалів, маркетингових і рекламних планів або назв нових продуктів.

• Компанія DowDuPont і пов’язані з нею організації не зобов’язані зберігати пропозицію в таємниці та ставитися до неї як до конфіденційного документа.

• Компанія DowDuPont і пов’язані з нею організації не зобов’язані розглядати пропозицію та відповідати її автору.

• Будь-який захист інтелектуальної власності для пропозиції може базуватися виключно на патентному або авторському праві.

• Компанія DowDuPont і пов’язані з нею організації одноосібно встановлюють, чи платити за пропозицію й у якому розмірі.

• Автор пропозиції запевняє, що він уповноважений її подавати та що вона не порушує жодних зобов’язань автора перед теперішнім або колишнім роботодавцем чи будь-якою іншою стороною.

Відгуки щодо продуктів і Сайту

Компанія DowDuPont завжди рада вашим відгукам щодо цього Сайту та продуктів Dow й DuPont, за умови що такі відгуки відповідають вимогам, викладеним у попередньому пункті. Ви можете поділитися своєю думкою в призначених для цього місцях на Сайті. Ваші відгуки не вважаються конфіденційними, і компанії DowDuPont, Dow та DuPont мають право використовувати їх без обмежень.

Чинне законодавство

За винятком випадків, які вимагають застосування норм місцевого законодавства, будь-які дії, пов’язані з цими Умовами, регулюються законами штату Делавер, Сполучені Штати Америки, без урахування норм колізійного права інших юрисдикцій. Ви погоджуєтеся підпорядковуватися юрисдикції судів, розташованих у штаті Делавер, у ході вирішення всіх суперечок, пов’язаних із цими Умовами й (або) використанням вами Сайту.

Несанкціонована діяльність

Публікація вмісту на цьому Сайті та несанкціоноване використання його матеріалів можуть порушувати закони про авторське право, торговельні марки, конфіденційність і публічність, а також певні статути та правила щодо засобів зв’язку й інші чинні закони та нормативно-правові акти. Ви несете особисту відповідальність за свої дії та дії інших осіб, які використовують ваше ім’я користувача й (або) пароль. Тому ви зобов’язані захистити, звільнити й убезпечити компанії DowDuPont, Dow, DuPont і їхніх керівників, директорів, співробітників, агентів, ліцензіарів, бізнес-партнерів і пов’язані організації від будь-яких можливих утрат, видатків, збитків, зобов’язань і витрат, зокрема на оплату послуг адвоката й захист у суді, які виникли у зв’язку з будь-якими претензіями або вимогами третіх сторін або з метою уникнення таких претензій або вимог, які полягають у тому, що використання сайту вами чи іншою особою, що використовує ваше ім’я користувача й (або) пароль (зокрема ваші коментарі, пропозиції тощо), порушує певний чинний закон, нормативно-правовий акт або права будь-якої третьої сторони.

© DowDuPont, The Dow Chemical Company, DuPont, 2016–2017. Усі права захищено.

Постанова про доступність

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ компанії DowDuPont, прагне забезпечити всім відвідувачам комфорт і позитивні враження від цього Сайту.

Для цього ми дотримуємося на Сайті рекомендацій WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines – посібник із забезпечення доступності веб-вмісту), розроблених організацією W3C (World Wide Web Consortium – Консорціум усесвітньої павутини) разом із фізичними та юридичними особами з різних країн. WCAG 2.0 – це єдиний стандарт забезпечення доступності веб-вмісту, який прийнятий в усьому світі й відповідає вимогам фізичних осіб, юридичних осіб і урядових організацій. Він містить рекомендації щодо того, як забезпечити зручність користування веб-ресурсами та полегшити доступ до вмісту для людей з обмеженими можливостями.

Посібник WCAG передбачає три рівня доступності: A, AA і AAA. Наш Сайт відповідає рівню AA, як того вимагають державні норми та міжнародна практика. Ми регулярно тестуємо Сайт і усуваємо знайдені проблеми з доступом. Якщо Ви помітите такі проблеми, повідомте нас.

Повідомити Dow Повідомити DuPont