•  

TalentA-2023. Конкурс мікропроєктів

Something went wrong. Please try again later...

Умови конкурсу та правила подання заявок

Учасниці, які успішно завершать навчання у програмі, отримають можливість взяти участь у конкурсі та позмагатися за гранти від компанії Corteva Agriscience для розвитку власного бізнесу та соціальної підтримки громад. У 2023 році призовий фонд програми становить понад 1 мільйон гривень і буде розподілений між найкращими проєктами за рішенням членів експертної ради.

Цільове спрямування грантів - розвиток бізнесу учасниць через впровадження складових соціальної відповідальності, що сприятиме досягненню цілей сталого розвитку і задоволенню актуальних потреб територіальних громад.

Для підготовки проєктних заявок та деталізації ідей учасниці отримають менторську підтримку.

Оголошення переможниць відбудеться в жовтні 2023 року до Всесвітнього дня сільських жінок, а реалізація проєктів розпочнеться з листопада.

В конкурсі грантів не можуть брати участь Учасниці, які на період проведення Програми:

  • Є працівницями органів влади національного, регіонального та місцевого рівнів, але не займають представницьких чи виборних посад.
  • Перебувають за кордоном або втратили свій бізнес через бойові дії, і не здійснюють підприємницьку діяльність
  • Перебувають на тимчасово окупованій територіях. (відповідно до ст.13 ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»).