Publication •  14.09.2022

Ольга Сюркель: Кожен з нас робить свій внесок у боротьбу з ворогом

Something went wrong. Please try again later...
Ольга Сюркель  

Ольга Сюркель - фахівчиня з комерційної ефективності компанії Corteva Agriscience в Україні, одна із спікерок програми TalentA-2022. Антикрихкість, ділиться із учасницями своїм досвідом стосовно протидії вигоранню, побудови команди та адаптації себе та бізнесу до життя в умовах війни.

Ольго, як кожен може наблизити Перемогу?

Кожен з нас робить свій внесок у боротьбу з ворогом. Щоденними буденними справами, відданістю на 150% тому, що робиш, вірою в Перемогу, допомогою ЗСУ - регулярно і постійно тим, що доречно і можливо для кожної окремо взятої людини.
Ми в Corteva Agriscience вважаємо людське життя найбільшою цінністю, тож засудили повномасштабне вторгнення росії і вийшли з ринку рф. Ми фінансуємо благодійні та гуманітарні проєкти, які допомагають українцям пережити ці складні часи, вистояти та планувати майбутнє після війни.

Чому, на вашу думку, для української Перемоги важливий розвиток жіночого фермерства?

Зараз кожен бізнес важливий для економіки країни. Поки захисники та захисниці боронять нас на передовій та відвойовують наші землі, жінки-фермерки відстоюють свій “фронт”. Так учасниці програми TalentA не лише продовжують працювати, платити податки та підтримують бюджет країни, а й приймають внутрішньо переміщених осіб у своїх оселях, працевлаштовують їх, передають свою продукцію для ЗСУ чи спільно з громадою купують необхідне.

Чому для вас було важливо стати однією із спікерок Програми TalentA-2022?

Освітньо-грантова програма TalentA - унікальна. Вона не лише допомагає жінкам-фермеркам здобути сучасні знання з агротехнологій, ведення бізнесу, менеджменту, а й охоплює теми, які сприятимуть покращенню ментального здоров’я, налагодженню стосунків у команді. В ці складні часи, які ми переживаємо, мені дуже цінно поділитись своїми знаннями, допомогти нашим учасницям, підтримати їх. Це також мій внесок в нашу перемогу.

Кризовий час відкриває можливості. Які вони?

Можливості є завжди. На жаль, криза - це вимушений крок до можливостей. Адже доводиться швидше шукати ресурси, часто похапцем ухвалювати рішення. Тому, важливо постійно навчатись, працювати над собою і створити себе як особистість. Це дозволить створювати ці можливості самостійно і краще долати кризи.

Ваші поради учасницям Програми TalentA-2022?

Ми живемо в часи, коли кожен переживає дві війни – зовнішню (через повномасштабне вторгнення росії) та внутрішню (власну, психологічну). За цих умов поглиблюються всі наші стани, ми можемо поводитись непритаманно для нас, стаємо дуже чуттєві та оголені у власних емоціях, відчуттях, діях. Гостро реагуємо на подразники. Тож я раджу учасницям використовувати знання, отримані на лекції. Пам’ятайте заради чого ви тут і впевнено крокуйте до цілі, вірте в себе, в перемогу та успіх, робіть щодня те, що наблизить саме вас до мрії. І головне - нікому не дозволяйте зневірити вас.

Де учасницям зараз і надалі можна брати актуальну якісну інформацію, які книги/журнали/статті варто читати, які курси варто пройти?

У кожної учасниці своя мета та шлях до успіху. І кожній варто відштовхуватись від власних побажань.

Загальна рекомендація для всіх - знайдіть ту людину, яка є для вас авторитетом чи яка вже пройшла шлях, який ви лише починаєте, прослідкуйте за її успіхом та повторіть цей успіх, роблячи його своїм. Саме це дасть результат.

Що найперше ви зробите після нашої Перемоги?

Піду в довгу відпустку та поїду до моря.