Publication •  22.09.2022

Володимир Андрущенко: Інноваційне насіння – запорука успіху аграрія в Україні

Something went wrong. Please try again later...
talenta-speakers  

Володимир Андрущенко - категорійний маркетинг-менеджер Corteva Agriscience, один із спікерів програми «TalentA-2022. Антикрихкість», поділився з учасницями своїм досвідом щодо інноваційних засобів захисту рослин та насіння.

Володимире, як кожен може наблизити Перемогу?

Добре виконувати свою роботу, допомагати тим, хто цього потребує, бути активним командним гравцем на робочому місці та в українському суспільстві.

Чому, на вашу думку, для української Перемоги важливий розвиток жіночого фермерства?

ПІдходи жінок до фермерства (і не тільки) відрізняються нестандартністю, інноваційністю та креативністю, що є критично важливим у сучасних умовах. Ми бачимо, як сьогодні жінки-фермерки долають перешкоди, які створює війна, і знаходять можливості, аби самим працювати і працевлаштовувати переселенців, допомогати нашим воїнам, використовувати свої знання для розбудови агросектору і відновлення нашої економіки.

Чому для вас було важливо стати одним із спікерів Програми TalentA-2022?

Я досить довго працюю з засобами захисту рослин та насіння й хотів поділитись знаннями з учасницями Програми. Адже правильний підбір і позиціонування гібридів – запорука успіху аграрія. Насіння Corteva Agriscience відповідає сучасним стандартам якості, враховує тиск шкідників, наявні ґрунтово-кліматичні та інші умови господарювання і дозволяє отримати максимальний урожай за оптимальну ціну.
Окрім того, бути спікером - це можливість розширити світогляд, почути думку інших, висловити свою думку про ефективне сільське господарство, яке є однією із рушійних сил економіки України.

Кризовий час відкриває можливості. Які вони?

Збільшується стресостійкість, зʼявляються навички швидкої адаптації до різних подій, покращується ефективнiсть роботи (стають зрозумілішими пріоритети, покращується менеджмент часу, залишається тільки те, що приносить результат). Тобто, криза кожного із нас робить сильнішим.

Ваші поради учасницям Програми TalentA-2022?

Для досягнення успіху варто постійно моніторити сільськогосподарський ринок та диверсифікувати ризики, спираючись на власний досвід та рекомендації інших гравців. Щодо насіння, я б радив вирощувати декілька гібридів різних груп стиглості та технологічності, щорічно доповнювати їх новими продуктами, керуючись власним досвідом та рекомендаціями компаній-оригінаторів насіння.

Де учасницям зараз і надалі можна брати актуальну якісну інформацію, які книги/журнали/статті варто читати, які курси варто пройти?

Рекомендую частіше читати такі журнали як “Зерно”, “Пропозиція”, “Агроном”, “Фермер”, встановити та користуватись мобільними додатками компаній-оригінаторів насіння, моніторити їх вебсторінки, відвідувати дні полів та інші їх заходи. А також варто підписатись на вайбер- та ютуб-канали сільськогосподарських компаній.

Що найперше Ви зробите після нашої Перемоги?

Продовжу ефективно працювати, адже перед аграрною сферою стоїть надзвичайно непросте та важливе завдання - забезпечити продовольчу безпеку України та багатьох інших країн світу.