Article •  13.10.2021

Талановиті в усьому. Досвід жінок-виробників органічних продуктів

Something went wrong. Please try again later...

Саме жінки із сіл є агентами змін у своїх громадах та утворюють великий потенціал жіночих фермерських господарств, який зараз потребує допомоги. Другий рік в Україні проводиться освітньо-грантова програма TalentA, ініційована компанією Corteva Agriscience, в рамках якої компанія навчила бізнес-навичок та агротехнологій майже 100 жінок-фермерок з сільської місцевості та надала переможницям гранти на загальну суму 41 000 доларів США на розвиток проєктів з продовольчої безпеки громад. У серії публікацій Agravery.com знайомить читачів з учасницями проєкту TalentA. ​​​​​​​​​​​​​​

 

Валентина Денисенко, Харківщина, ФГ «Green for you», теплиці, овочі, 1 га

Сільське господарство – це моє хобі, а город після робочого дня для мене завжди був зоною відпочинку. Земля дає неймовірну силу та енергію.  Після початку бойових дій на сході нашої країни ми змушені були покинути свою домівку у Донецькій області, трохи поїздили Україною і врешті-решт приїхали у Харків. Саме тут було багато різноманітних програм, які пропонували створити власний бізнес. У цей момент хобі переросло у справу мого життя. Починаючи з 2017 року, ми почали будувати теплиці, де вирощували овочі. З кожним роком розширюючи наше господарство.

Ми прагнемо реалізувати у Харківській області проєкт Green for kids. Його особливість у соціальній складовій. Декілька років тому спільно з благодійною організацією ми навчали дітей з синдромом Дауна вирощувати овочі, мікрогрін, готувати. На жаль, ця програма закінчилась, але ми вирішили продовжити проєкт тепер уже з дітками з Роганськії ОТГ.

Читайте далі за посиланням