Publication •  20.11.2022

Pioneer®: економічна вигода й додаткові переваги

Something went wrong. Please try again later...
Fermer  

Журнал «Пропозиція», №10, жовтень 

Сьогодні аграрії країни постали перед численними викликами: здорожчанням матеріальних ресурсів, здешевленням продукції, неможливістю реалізувати її у повному обсязі, руйнуванням налагоджених процесів і логістичних ланцюжків тощо. Утім агровиробники долають ці складнощі й наполегливо працюють задля людей і України.

Чималу допомогу їм надають виробники насіння, добрив, ЗЗР, зокрема компанія Corteva Agriscience, українська команда якої за підтримки глобального офісу докладає максимум зусиль для забезпечення аграріїв високоякісними продуктами та першокласним сервісом, організовує і фінансово підтримує гуманітарні програми та проекти. Тож не дивно, що навіть в умовах воєнного стану в Україні кількість клієнтів і партнерів, які використовують продукти Corteva, зростає. Так, цього року понад 4 800 клієнтів

компанії оцінили переваги гібридів бренда Pioneer® і висіяли понад 1,3 млн п.о. насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку озимого. Серед цих господарств є ТОВ «СГП «Фермер», що на Дніпропетровщині, яке не один рік вирощує кукурудзу Pioneer®, а також впроваджує у сівозміну гібриди озимого ріпаку та соняшнику генетичної платформи Corteva. У господарстві не лише цінують якість насіння, а й використовують переваги інших інноваційних розробок, наприклад технологію LumiGEN®, яка відмінно працює в тандемі з гібридами.

Детальніше:

Завантажити статтю
Перейти на сайт видання