Publication •  18.08.2020

Олена Дуніна увійшла до рейтингу успішних жінок агробізнесу

Something went wrong. Please try again later...

Журнал "ТОП-100. Рейтинги найбільших" (бизнес / медиа бюро ekonomika+) і читачі порталу womo.ua обрали 20 жінок, які грають помітну роль в агробізнесі. Олена Дуніна, фінансовий керівник Corteva Agriscience в Україні, Білорусі, країнах Центральної Азії та Кавказу, увійшла до списку фіналістів, що  визначався читачами WoMo (30% голосів) і редколегією (70% голосів).

 «Роль будь-якого керівника багатогранна. Серед своїх пріоритетів можу відзначити орієнтованість на потреби сільгоспвиробників і споживачів в поєднанні з турботою про навколишнє середовище, адаптацією наукових розробок Corteva до потреб українського ринку. Поєднання висококваліфікованої команди і якісних інноваційних продуктів - наші основні принципи для розвитку бізнесу, - зазначає Олена, яка працює в компанії вже 8 років. – Мені подобається працювати в аграрній сфері, тому що це і робота з природою (рослини - живі організми), і забезпечення потреб нинішніх і майбутніх поколінь в продуктах харчування. До того ж, аграрну галузь можна по праву назвати стратегічним або золотим фондом України, що займає лідируючі позиції в експорті та наповненні державного бюджету».

 «Щира подяка читачам і експертам проєкту, які відзначили мій внесок в розвиток аграрного спрямування - Ваша оцінка надихає продовжувати!», - прокоментувала Олена участь в рейтингу.

Дізнайтесь більше на Delo.ua