17.09.2021

Ефективні рішення від Corteva Agriscience.

Something went wrong. Please try again later...

Перевірено практикою!

«Пропозиція», № 9, вересень 2021.

За даними Всесвітньої сільськогосподарської організації (ФАО), щороку сільське господарство зазнає 25–30% втрат урожаю від впливу шкідників, хвороб та бур'янів.

Саме тому захист рослин від шкідливих організмів із впровадженням інноваційних методів і рішень є визначальним фактором у вирощуванні сільськогосподарських культур. І такі надійні рішення пропонує компанія Corteva Agriscience.

Компанія забезпечує своїми препаратами агровиробників з різних куточків України і залежно від особливостей ґрунтово-кліматичних умов пропонує кожному з них ефективні рішення. Щороку кількість клієнтів Corteva Agriscience зростає, що свідчить про високу біологічну ефективність продуктів компанії.

Анатолій Литвиненко, головний агроном Селянського фермерського господарства «Світанок», що на Полтавщині, дуже задоволений співпрацею з компанією. У господарстві він працює два роки і весь цей час на основних культурах застосовує засоби захисту рослин від Corteva Agriscience. Агроном зізнається: він справжній експериментатор, адже  випробовує найрізноманітніші сучасні системи захисту і вірить у вдалий результат.

Завантажити статтю