Publication •  09.09.2020

Сorteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA

Something went wrong. Please try again later...

Учасниці розпочинають роботу над грантовими заявками для проєктів із забезпечення продовольчої безпеки громад

 

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA, яку компанія заснувала вперше в цьому році в Україні для розвитку фермерок із сільської місцевості згідно з корпоративними Цілями сталого розвитку 2030.

Протягом двох місяців навчання учасниці, які подолали конкурсний відбір, прослухали 27 лекцій, об’єднаних тематичними модулями за напрямками: soft skills, розвиток бізнесу, доступ до фінансування, діджитал-комунікації та інноваційні агротехнології. Своїм досвідом та знаннями з учасницями ділилися 20 відомих експертів викладацької та бізнес-спільноти, а також практики фермерських господарств та кооперативів і об’єднаних територіальних громад. Фахівці компанії Corteva Agriscience долучилися до тренерського складу, поділившись із учасницями передовим досвідом світових аграрних інновацій, фінансових рішень та знаннями з розвитку ділових навичок лідерів.

Особливу увагу в рамках навчального курсу програми TalentA було приділено наставництву та менторській підтримці, завдяки якій учасниці ефективно розробляли проєкти для подальшої участі в конкурсі грантів. За умовами конкурсу Corteva Agriscience надасть гранти в розмірі 5000 дол. США, 4000 дол. США та 3000 дол. США за три найкращі проєкти, спрямовані на забезпечення продовольчої безпеки громад. Проєкти оцінюватиме експертна рада програми, а переможці будуть оголошені 15 жовтня 2020 року у Всесвітній день сільських жінок.

«Жінки-фермери є основою розвитку сільських громад, проте вони потребують економічної допомоги і доступу до передових знань та навичок з розвитку бізнесу й агротехнологій. Ідея саме такої підтримки лежить в основі програми TalentA, – говорить Анна Бабіч, координатор програми TalentA, менеджер з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі. – Ми пишаємося першими випускницями TalentA в Україні та впевнені, що робота з менторами розкрила на повну їх внутрішній потенціал, а отримані знання від першокласних фахівців допоможуть у розвитку їхньої справи заради власного добробуту та добробуту їхніх громад і нашої країни в цілому».

Марія Мосейчук, бджолярка, фермерське господарство «Сила природи», Полтавщина:

«Протягом навчання я отримала багато нової, різнопланової, а головне – прикладної інформації. Хочу відзначити креативний, інноваційний підхід до організації навчального процесу і викладання – лекції були насичені й жваві, тому знання сприймалися легко й органічно. В моєму уявленні чимало змінилося про бізнес і про його соціальну складову. Я вдячна організаторам за увагу до думки учасниць, постійний зворотний зв'язок, можливість індивідуальних консультацій, прискіпливу роботу з нашими ідеями – нас завжди чули і мотивували думати, шукати альтернативи та нові рішення. Я неодмінно буду використовувати підхід дизайн-мислення на практиці. Дуже добре, що компанія Corteva Agriscience започаткувала програму TalentA, і я переконана, що всі наші учасниці стали почуватися впевненіше».

Лариса Радкевич, виробник крафтових м’ясних продуктів, Одещина:

«Ідея компанії Corteva Agriscience започаткувати програму TalentA надзвичайно своєчасна і доречна: жінки-фермерки потребують підтримки, і не тільки фінансової, а й освітньої, просвітницької. Курс, який ми прослухали в онлайн-хабі, побудований дуже вдало: компактно й інформаційно насичено, він охопив широкий діапазон тем – від загальних, на кшталт ведення перемовин і розбудови команди, до вузькофахових і надзвичайно практичних. За всіх вад онлайн-формату можливість слухати вдома такі якісні лекції компенсує все інше. Безцінний досвід запрошених спікерів-практиків неодмінно стане в пригоді – принаймні, я змогла більш об’єктивно оцінити масштаб своїх бажань та можливостей. Цікавий для мене і підхід до оцінки наших конкурсних ідей – від бізнес-складової до соціальних проєктів. Я прийшла на програму з бізнес-ідеєю, а вона нашими спільними з менторами зусиллями трансформувалась у соціальну. Я знаю, що Corteva Agriscience активно підтримує соціальні проєкти, мені вони також близькі, тому що вони дають більше простору для креативу і масштабної діяльності – ти бачиш їхній результат і отримуєш задоволення від зробленого, корисного для громади і для людини».     

Віра Попаз, засновниця кооперативу «КУБЕЙ», Одещина:

«Я маю великий досвід роботи в різних сферах, тому можу впевнено стверджувати: ми отримали багато нових і необхідних знань, які, можливо, оминули б нас, якби не програма TalentA, започаткована Corteva Agriscience. Інформація з’являється і змінюється дуже швидко, іноді неможливо зорієнтуватися, а в освітньому онлайн-хабі ми отримали дуже концентрований, компактний і оптимальний пакет знань і, що дуже важливо, потрібних нам у щоденній практиці. Я буду користуватися тими інструментами, які мені відкрили, – для мене це суттєва цінність цього проєкту.

Мені довелося розповідати про TalentA в колі колег і програма викликала великий інтерес, тож сподіваємось на продовження конкурсу. Я працюю над грантовим мікропроєктом і відчуваю підтримку своєї ідеї з боку людей, громади, бізнесу, і ця соціальна значущість надихає мене. Corteva Agriscience, підтримуючи соціальні проєкти сталого розвитку, підтримує кожного з нас – і ми зростаємо разом».

Програма TalentA заснована за ініціативи та фінансування компанії Corteva Agriscience та при підтримці Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів». Медіа-партнери програми: генеральний медіа-партнер – журнал «ЗЕРНО», спеціальний медіа-партнер – інформаційне аграрне агентство Agravery.com, діловий медіа-партнер – журнал «БІЗНЕС», онлайн медіа-партнер – Економічна Правда.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua, а також слідкуйте за перебігом Програми TalentA у Facebook.