01.09.2021

Стереотипи на заваді продовольчої безпеки

Something went wrong. Please try again later...
IMG-DUP_72908_026B1_YoungWomanProfile_k_new_1

Колонка Тетяни Вороніної, керівника ГО "Центр стратегій та комунікацій "Синергія в дії", на сайті «Економічної правди» про вплив програми TalentA на продовольчу безпеку громад. 

Пандемія COVID-19 триває вже другий рік і суттєво впливає на продовольчу безпеку по всьому світу. Перуанський вчений-дослідник Рауль Січе з факультету сільськогосподарських наук Національного університету Трухільо, дослідивши наслідки впливу COVID-19 на сільське господарство, констатував:  пандемія спричиняє суттєвий вплив на галузь та ланцюг постачання продуктів харчування, позначається на попиті на продовольство і, отже, на продовольчій безпеці, чіпляючи найбільш вразливі групи населення. Серед п’яти таких груп на друге місце автор поставив саме мале фермерство, з його обмеженими ресурсами та залежністю від оперативної реалізації продукції. Своєю чергою, це може спричинити зменшення обсягів постачання продуктів населенню – тобто, на продовольчу безпеку. Доводиться шукати всі доступні можливості стимулювати мале фермерство виробляти більше – і розвиватись далі. Допомога жінкам-фермеркам, які працюють в сільській місцевості, завдяки програмі TalentA, заснованої Corteva Agriscience, – один з таких інструментів підтримки.

Дізнайтеся більше в колонці Тетяни Вороніної, керівника ГО "Центр стратегій та комунікацій "Синергія в дії", на сайті «Економічної правди» за посиланням.