16.04.2021

ВІД СІВБИ ДО ЖНИВ

Something went wrong. Please try again later...

Журнал «The Ukrainian Farmer» №4, квітень

 


При вирощуванні сільськогосподарських культур захист посівів відіграє ключову роль. Неодноразово доводилося чути від аграріїв: можна якісно підготувати поле до сівби, внести достатню кількість добрив, але, якщо невчасно захистити посіви від бур’янів та хвороб/шкідників або використати неякісний препарат, втрачається 30–50% урожаю. Тому той, хто бажає отримати запланований урожай, ретельно розробляє систему захисту.

Як відомо, захист насіння у цій схемі — основа основ. Адже на незахищену насінину під час проростання чатують численні хвороби та шкідники, та й сама вона може бути носієм збудників небезпечних недуг. Крім того, разом зі сходами проростають бур’яни, які конкурують з ними за вологу, світло та поживні речовини. Словом, у цій боротьбі виграє той, хто захистив майбутній урожай з насіння. Компанія Corteva Agriscience підійшла до цього питання ґрунтовно, запропонувавши інноваційну та надійну систему захисту кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® — від насінини до формування врожаю. Йдеться насамперед про преміальні гібриди кукурудзи лінійки Optimum® AQUAmax® та стійкі до хвороб гібриди соняшнику Pioneer Protector®, що мають високу генетичну стійкість до нових рас вовчку, несправжньої борошнистої роси та іржі. Основою системи є нова преміальна технологія обробки насіння LumiGEN™, впроваджена Corteva Agriscience у 2019 році. Ключовою відмінністю цієї технології від традиційних методів обробки насіння фунгіцидним або фунгіцидно-інсектицидним протруйником є її постійне вдосконалення та максимальна адаптація до умов вирощування в Україні.

На пізніших етапах розвитку культур підсилюють систему захисту кукурудзи гербіциди Тітус® Екстра, Таск® Екстра та фунгіцид Аканто Плюс®, соняшнику — гербіцид Геліантекс™, фунгіциди Taнос®, та Аканто Плюс®.

Завантажити повний текст статті можливо за посиланням.

Стаття на сайті журналу