Ми у пресі

29.06.2023

134 фермерки навчатимуться сталого розвитку бізнесу під час війни у рамках Програми TalentA-2023

В інноваційній освітньо-грантовій програмі для фермерок TalentA-2023, яка заснована та фінансується міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience в Україні четвертий рік поспіль, візьмуть участь 134 учасниці.

14.06.2023

Пробуджуючи силу української землі

Про повсякденну працю, історію долання викликів, забезпечення стабільної роботи та виходу на провідні технологічні рубежі – в розмові керівника виробництва в Україні Олексія Турчинова з журналом «Агробізнес Сьогодні».

17.05.2023

Сергій Резніченко: Працювати треба, ризикувати — теж. Економити можна, але треба підходити грамотно

Про особливості сезону, очікування від нього, поради для агрономів говоримо з відомим експертом галузі Сергієм Резніченком, керівником з розвитку агрономії та технологій компанії Corteva Agriscience.

24.04.2023

Що відбувається із зарплатами під час війни — хто заробляє більше в Україні та семи країнах ЄС

Чи справді велика війна змушує бізнес зменшувати зарплати? NV Бізнес та Korn Ferry розповідають, як змінилися зарплати базових офісних позицій на ключових ринках в Україні та кількох країнах ЄС

21.04.2023

Як заощаджувати кошти, не втрачаючи врожай?

Використання інноваційних препаратів та підходів є ключем для сталого аграрного виробництва навіть за умов війни, розповідає Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні

Завантажити більше