Приєднуйтесь до команди професіоналів!

corteva

Станьте незалежним Торговим агентом з продажу засобів захисту рослин Corteva, Південний регіон (Одеська, Кіровоградська, Миколаївська обл.), співпрацюючи з нами! 

Ви мрієте опанувати нову сферу?

Corteva

Цінуєте свободу? Ви пишаєтеся своєю громадою та прагнете допомогти місцевим фермерам досягати успіхів, співпрацюючи з нами напряму і надаючи їм доступ до оригінальних засобів захисту від офіційних дистриб'юторів Corteva?

Будьте найкращими, співрацюючи з кращими. Керуйте своєю долею. Допоможіть місцевим фермерам досягти успіху.

Якщо Ви бачите цінність у партнерстві з компанією Corteva, її офіційними дистриб'юторами та у безпосередній роботі з фермерами, впевнені у своїй відповідальності та готові стати ключовою особою у зв’язку між фермером, дистриб'юторами та всесвітньовідомою компанією-виробником, то запрошуємо Вас до співпраці!

Надішліть заповнену анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням, з Вашими даними на електронну адресу alyna.vlasenko@corteva.com

Надаючи відомості про себе, Ви даєте згоду компанії Corteva Agriscience на обробку персональних даних. Corteva Agriscience піклується про вашу конфіденційність. Ми хочемо ознайомити вас із тим, як ми збираємо, використовуємо та розкриваємо персональну інформацію https://www.corteva.com.ua/privacy-policy.html

НАША КОМАНДА