Zorvec™ продовжує отримувати реєстраційні дозволи у Європі

Something went wrong. Please try again later...

Революційний продукт для контролю хвороб с/г культур від Corteva Agriscience™ одержав реєстраційне схвалення в Польщі, Ірландії, Великобританії, Бельгії, Італії та Білорусі.

 

10.04.2018

ЖЕНЕВА, 5 квітня 2018 р. – DuPont™ Zorvec™, революційний продукт для контролю хвороб с/г культур від Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™, одержав реєстраційне схвалення в Польщі, Ірландії, Великобританії, Бельгії, Італії та Білорусі. Очікується, що реєстрація набуватиме поширення, і продукт стане доступний для широких продажів по всій Європі. Так, в Україні препарат знаходиться вже на фінальній стадії реєстрації.

На кількох ключових ринках фунгіцид Zorvec™ набув визнання як унікальний препарат за всю історію розвитку засобів захисту рослин. Він довів ефективність контролю несправжньої борошнистої роси на виноградниках та фітофторозу на картоплі, роблячи ці культури більш сильними та продуктивними. Його новий механізм та тривалість дії, системний рух та стійкість до опадів забезпечують винятковий захист рослин навіть у періоди інтенсивного росту культури, забезпечуючи неперевершену ефективність біологічної дії.

Клара Серрано, Керівник з маркетингу у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка), Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™, заявила: "Механізм дії, який надає Zorvec™, змінює правила гри і дає змогу виробничникам по-справжньому досягти більшої врожайності, підвищити якість та покращити продуктивність для отримання сильних рослин".