Article •  20.04.2021

Історія, що змінила сільське господарство

Something went wrong. Please try again later...

95 років комерційного використання гібридної кукурудзи

Історія бренду Pioneer почалась в 1926 із заснування Hi-Bred Corn Company Генрі Егардом Уоллесом з невеликою групою підприємців з м. Де-Мойн (Айова, США) з метою комерціалізації гібридної кукурудзи. В той час гібридизація перебуває на етапі лабораторних досліджень, а фермери використовують насіння врожаю поточного року для висіву наступного. Уоллес був експериментатором і одним з небагатьох людей у світі, які визнавали величезні можливості гібридизації.

Надалі компанія пережила обрання свого керівника Віцепрезидентом США при Президенті Ф.Д. Рузвельті, «коронування» свого насіння в СРСР, адже Микита Хрущов повернувся до країни після візиту в США саме з гібридним насінням Pioneer®.

В 1998 Pioneer відкриває своє представництво у Києві і починає роботу з випробування нових гібридів кукурудзи та соняшнику, а в 2013 році відкриває виробничий комплекс у Полтавській області, інвестував понад 56 мільйонів доларів США. Зараз, після злиття рівних Dow та DuPont та виокремлення трьох незалежних компаній. 2019, бренд Pioneer® залишається одним із флагманських брендів компанії Corteva Agriscience.

Детальніше про історію читайте за посиланням