Press Release •  28.05.2019

Українська команда Corteva Agriscience™ готова до відокремлення

Something went wrong. Please try again later...

Український бізнес Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont, готовий до глобальної трансформації. Напередодні у травні Рада директорів DowDuPont схвалила відокремлення підрозділу сільського господарства, який стане незалежною публічною компанією Corteva Agriscience™ 1 червня 2019 р.

Нью-Йоркська фондова біржа ("NYSE") дала дозвіл для розміщення акцій Corteva та повідомила, що "попередня" торгівля ("when-issued" trading) розпочнеться 24 травня 2019 р.  під символом "CTVA-WI". Після офіційного відокремлення, а саме – 3 червня 2019 р. розпочнеться "звичайна" торгівля акціями Corteva на NYSE під символом "CTVA".

Corteva Agriscience™ об'єднує надбання трьох компаній - Dow, DuPont і Pioneer, та утворює лідера, що формуватиме ринок сільського господарства в галузях насіння, засобів захисту рослин та цифрових рішень.

“Ці три платформи залишатимуться ключовим фокусом компанії, щоб ми мали можливість пропонувати найкращі інтегровані рішення сучасним сільгоспвиробникам у всьому світі та дотримуватись нашої мети - збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», - сказав Раджан Гаджарія, Виконавчий віце-президент бізнес-платформ Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont в Києві під час Медіа Клубу 23 травня. “Ми забезпечуємо правильне поєднання насіння, засобів захисту рослин та цифрових рішень для максимального врожаю та збільшення прибутковості, забезпечуючи багату продовольчу базу для зростаючого населення світу”, - додав він.

Пан Гаджарія розповів про глобальний масштаб бізнесу компанії та, зокрема, про діяльність на європейському ринку. Corteva Agriscience™ присутня в більш ніж 40 країнах Європи, де володіє понад 10 виробничими потужностями і більш ніж 15 науково-дослідницькими центрами , має понад 50 діючих речовин у портфоліо та забезпечує роботою понад 3000 осіб. Пан Гаджарія підкреслив важливість європейського регіону, який формує більше ніж 16% з 14,3 млрд. дол. США чистих глобальних продажів компанії.

Раджан Гаджарія також представив принципи інноваційних досліджень та розробок, нові технології селекції рослин та наступне покоління засобів захисту - “зелену хімію”, над якими працює компанія: “Ми продовжуємо розвивати свою глобальну присутність та вплив, використовуючи найкращу в своєму класі інфраструктуру, наукові центри та передову геномну експертизу, водночас працюючи на локальному рівні, проводячи місцеві дослідження та розвиваючи співпрацю в регіонах”.

Українська команда Corteva Agriscience™ готова до глобальних змін, вважає Сергій Харін, Керівник бізнесу у Східній Європі, Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont. “Будучи відданими нашій меті, ми збагачуємо життя тих, хто виробляє, пропонуючи низку інноваційних продуктів насіння та захисту рослин, таких, як новітні молекули Arylex™ Актив та Zorvec™. Згідно з нашою новою філософією, ми також зосереджуємося на споживчих тенденціях, таких як прагнення вести здоровий спосіб життя, і розвиваємо сегмент  високоолеїнового соняшнику, пропонуючи гібриди брендів Pioneer® та Brevant™. Ми також працюємо для розвитку майбутніх поколінь та беремо участь у кількох проектах, допомагаючи молоді, яка стане наступним поколінням сільгоспвиробників. Ми будуємо сильний бренд роботодавця, який вже визнаний в Україні, та залучаємо нові таланти для того, щоб разом створювати майбутнє сільського господарства в цій країні”, - зазначив пан Харін. “Ми готові до відокремлення та раді вітати всіх наших співробітників і партнерів з новою епохою у сільському господарстві,” - підсумував він.