Press Release •  20.03.2020

Олена Дуніна увійшла до списку ТОП-50 українських бізнес-леді

Something went wrong. Please try again later...
олена дуніна
олена дуніна

Олена Дуніна, фінансовий керівник Corteva Agriscience в Україні, Білорусі, країнах Центральної Азії та Кавказу, стала однією з переможниць проекту SHINE 2020 — НАЙКРАЩІ ДІЛОВІ ПАНІ УКРАЇНИ та увійшла до списку ТОП-50 українських бізнес-леді за результатами голосування редакції Investory News та читачів цієї інвестиційної медіа-платформи. Усього в лонг-лісті було майже 200 номінанток. Перемогу отримали бізнес-леді з найбільшою кількістю голосів.  

«Велика честь для мене увійти до списку ТОП-50 українських бізнес-леді, представляючи Corteva Agriscience. Corteva пропонує великі можливості та створює чудове середовище для розробки і впровадження нових проектів та ідей, що дає змогу сприяти добробуту України», - зазначила Олена.

Проект було створено з метою визначення українських бізнес-леді, які роблять значний внесок в розвиток економіки України, формують бізнес-середовище, сприяють розвитку підприємництва, удосконалюють продукти та послуги, ефективно керують та створюють інвестиційну історію України.

Дізнайтеся більше проект та інших учасниць за посиланням https://investory.news/shine-2020-najkrashhi-dilovi-pani-ukraini/