Press Release •  19.06.2020

Програма Corteva Agriscience для жінок TalentA отримала підтримку профільного міністерства

Something went wrong. Please try again later...

До авторитетної групи партнерів програми Corteva Agriscience для жінок-аграріїв з сільської місцевості TalentA доєдналося Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. До складу Експертної ради програми увійшла Олена Альшанова, заступниця директора Департаменту аграрної політики.

«Жінки-фермерки України є не тільки рушієм розвитку підприємництва на селі, але й надихають молодь об’єднуватися, вчитися, працювати на своїй землі. Власним прикладом вони доводять, що жінка, як вправна ґаздиня, здатна створити й успішно вести бізнес на благо і для добробуту своїх родин та громади, - зазначила пані Олена. - Це традиційно для України, де з давніх часів жінка була берегинею, керувала господарством, коли чоловіки були у походах, і нині жінки досягають успіхів та прагнуть розвитку. Тому важливо це прагнення підтримати, дати йому потужний імпульс. Низка державних програм покликані стимулювати фермерство, жіноче, зокрема, тому така ініціатива з боку великого бізнесу – дуже на часі. Бажаю успіху і жінкам, які стануть учасницями програми, і організаторам, і Експертній раді, якій доведеться робити непростий, але таки важливий вибір переможниць».

Підтримка програми TalentA з боку державних органів є прикладом плідної взаємодії між державою та великим бізнесом. Водночас, таке партнерство дозволяє піднести фаховий рівень проєкту та налагодити діалог між усіма зацікавленими сторонами.

Також партнерами програми TalentA є Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

В рамках програми TalentA жінки-фермерки отримають освітницьку та інформаційну підтримку від великого бізнесу, державних структур та авторитетних міжнародних організацій для успішного розвитку свого бізнесу. І головне - завдяки грантовому фонду, що виділяє Corteva Agriscience, креативні та натхненні учасниці програми TalentA зможуть утілити в життя важливі для їхніх громад проєкти з продовольчої безпеки, що сприятимуть реалізації нових можливостей та сталому розвитку.