Press Release •  23.06.2020

Визначено фіналісток освітньо-грантової програми Corteva Agriscience для жінок TalentA

Something went wrong. Please try again later...

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience повідомляє про те, що Експертною радою було визначено двадцять фіналісток для подальшої участі в унікальній освітньо-грантовій програмі TalentA для жінок, які проживають у сільській місцевості та працюють у сільському господарстві.

Переможниць було обрано серед більше ніж 90 заявок, які поступили на участь у програмі протягом двох тижнів реєстрації. Оцінка здійснювалася шляхом сумарного підрахунку голосів від членів Експертної ради за кількома критеріями, які відображали особистий потенціал і пріоритети потенційних учасниць програми із врахуванням інтересів місцевих громад та перспектив громадського партнерства заради забезпечення продовольчої безпеки.

Фіналістками програми стали жінки різного віку від 26 до 62 років, які проживають у сільській місцевості різних регіонів України та працюють у різних сферах сільського господарства - учасниці проекту займаються вирощуванням зернових, овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, бджільництвом та садівництвом.

Список фіналісток:

 1. Биковська Марина Олександрівна, Київська область.
 2. Бистрика Ілона Сергіївна, Одеська область.
 3. Бондар Оксана Григорівна, Луганська область.
 4. Бортич Лілія Іванівна, Чернівецька область.
 5. Гавриш Ірина Олегівна, Київська область.
 6. Доренко Наталія Юріївна, Кіровоградська область
 7. Ільків Катерина Степанівна, Львівська область.
 8. Клубок Любов Олександрівна,  Львівська область
 9. Лісовська Інна Павлівна, Волинська область.
 10. Мосейчук Марія Василівна, Полтавська область.
 11. Наумович Олена Олексіївна, Луганська область.
 12. Осадчук Галина Володимирівна, Хмельницька область.
 13. Попаз Віра Іллівна, Одеська область.
 14. Радкевич Лариса Альбертівна, Одеська область.
 15. Сабельнікова Валентина Олексіївна, Черкаська область.
 16. Стеценко Ірина Ігорівна, Херсонська область
 17. Страмнова Татьяна Ивановна, Херсонська область.
 18. Тарасенко (Лісова) Катерина Василівна, Львівська область.
 19. Шапочка Еріка Михайлівна, Закарпатська область.
 20. Шрайнер Ірина Сергіївна, Донецька область.

До авторитетної групи партнерів програми TalentA також доєдналося Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. До складу Експертної ради програми увійшла Олена Альшанова, заступниця директора Департаменту аграрної політики. "Жінки-фермерки України є не тільки рушієм розвитку підприємництва на селі, але й надихають молодь об’єднуватися, вчитися, працювати на своїй землі. Власним прикладом вони доводять, що жінка, як вправна ґаздиня, здатна створити й успішно вести бізнес на благо і для добробуту своїх родин та громади. Низка державних програм покликані стимулювати фермерство, зокрема – жіноче, тому така ініціатива з боку великого бізнесу – дуже актуальна", - зазначила пані Олена.

Підтримка програми TalentA з боку державних органів є прикладом плідної взаємодії між державою та великим бізнесом. Водночас, таке партнерство дозволяє піднести фаховий рівень проєкту та налагодити діалог між усіма зацікавленими сторонами. Також партнерами програми TalentA є Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

22 червня фіналістки програми TalentA розпочали безкоштовне інтенсивне навчання у десятитижневому освітньому онлайн-хабі під керівництвом досвідчених менторів та тренерів, а по завершенні курсу працюватимуть над мікропроєктами, спрямованими на посилення продовольчої безпеки в місцевих громадах. Гранти на реалізацію трьох кращих мікропроєктів Corteva Agriscience у відповідності до нещодавно оголошених корпоративних цілей сталого розвитку надасть для тих проектів-переможців, які будуть спрямовані на покращання продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб шляхом подолання голоду, надання доступу до питної води, підтримки відповідального споживання, боротьби зі змінами клімату та збереження екосистем. Загальний грантовий фонд становить 12000 доларів США.

«Від імені Corteva Agriscience та Експертної ради програми TalentA вітаємо переможниць та бажаємо їм успіху у навчанні! Ми переконані, що участь у програмі TalentA дозволить нашим учасницям отримати нові знання та навички для розвитку власного бізнесу, а також реалізувати важливі соціальні проекти і зробити внесок у сталий розвиток їхньої громади», - зазначила Анна Бабіч, голова Експертної ради програми TalentA, менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua, а також слідкуйте за перебігом Програми TalentA у Facebook.

Медіа-партнери Програми Talenta:

Генеральний медіа-партнер – журнал «ЗЕРНО»

Спеціальний медіа-партнер – інформаційне аграрне агентство Agravery.com

Діловий медіа-партнер – журнал «БІЗНЕС»

Он-лайн медіа-партнер – Економічна Правда

Організаційний партнер TalentA:

Агенція Action Global Communications