Press Release •  26.02.2020

Виробники соняшнику зможуть отримати знижки на Аканто Плюс® та Танос®, купуючи насіння Pioneer

Something went wrong. Please try again later...

КИЇВ, Україна, 26 лютого 2020 р. – Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує розумне рішення для українських виробників соняшнику – знижку до 15% на фунгіциди при купівлі насіння бренду Pioneer. 

Згідно з умовами акції за кожні 50 посівних одиниць насіння соняшнику Pioneer, які були придбані у період з 1 листопада 2019 року по 31 березня 2020 року включно, сільгоспвиробники отримають 6 тисяч гривень знижки на купівлю фунгіцидів Аканто Плюс® та/або Танос®. Розмір знижки не може бути більше, ніж 15% загальної вартості замовлення акційних фунгіцидів. Таким чином, щоб отримати знижку 6 тисяч гривень, потрібно замовити в офіційного дистриб’ютора компанії препарати Аканто Плюс® та/або Танос® на суму від 40 тисяч гривень. У такому випадку загальна вартість замовлення буде зменшена на 6 тисяч. Знижка такого номіналу надається за кожні придбані 50 посівних одиниць соняшнику Pioneer, отже, при купівлі 100 посівних одиниць знижка складатиме 12 тисяч гривень, і так далі; вартість замовлення акційних фунгіцидів теж має зростати у відповідній пропорції.

В акції беруть участь всі гібриди соняшнику Pioneer, які доступні в оновленому портфелі для сезону 2020. В асортименті представлено 18 гібридів соняшнику, серед яких 9 - для технологій ExpressSun® та Clearfield®Plus, а також гібриди лінійок Pioneer Protector® Вовчок та Pioneer Protector® НБР, які мають максимальну стійкість до вовчка соняшникового та несправжньої борошнистої роси. В портфелі також представлені новинки - P64LL138, P64LE136, P64HE144, P64HH132 та P64BB01.

Фунгіциди, які приймають участь в акції: Аканто Плюс® і Танос® - перевірені дослідженнями, а також досвідом аграріїв препарати, які відповідають високим вимогам щодо фунгіцидного захисту та забезпечують надійний контроль хвороб та збереження врожаю.

Аканто Плюс® створений на основі діючих речовин пікоксистробін і ципроконазол, та допомагає у боротьбі з такими хворобами соняшнику, як фомоз, фомопсидоз, септоріоз, іржа, альтернаріоз, склеротиніоз та сіра гниль. Використання цього фунгіциду забезпечує профілактичну, лікувальну та викорінювальну дію, рівномірність дозрівання насіння, а також зменшує чутливість до стресових факторів, що максимізує продуктивність культури. Згідно з дослідженнями Corteva Agriscience фунгіцид Аканто Плюс® здатний зберегти від 3 до 10 ц/га врожаю соняшнику.

Танос® містить дві біологічно-активні діючі речовини: цимоксаніл та фамоксадон, та забезпечує надійний контроль проти фомозу та фомопсидозу, зупиняє розвиток і поширення альтернаріозу та септоріозу. Важливою перевагою Танос®  також є здатність зупиняти поширення та розвиток локальної форми пероноспорозу (несправжньої борошнистої роси). За даними Corteva Agriscience одноразове застосування фунгіциду Танос® здатне зберегти в середньому 3-5 ц/га врожаю.

«Ми прагнемо надати українським виробникам доступ до найбільш інноваційних продуктів та пропонуємо вигідні умови співпраці. Акція «Розумне рішення» дозволяє зі знижкою придбати фунгіцидний захист, необхідний для максимального розкриття потенціалу соняшника. Сучасні технології для підвищення врожайності, якісна та безпечна продукція – наші ключові принципи у роботі з клієнтами. Corteva Agriscience є світовим лідером на ринку насіння та засобів захисту рослин та пропонує виробникам один з найпотужніших інноваційних асортиментів в галузі. Таким чином ми дбаємо про виробників та намагаємося робити все можливе для задоволення їхніх потреб у якісному посівному матеріалі та надійних засобах захисту рослин, які водночас є безпечними для довкілля», - зазначив Андрій Андрюшко, комерційний директор Corteva Agriscience в Україні.

Акція «Розумне рішення» триває до 31 липня 2020 року включно. Учасниками акції не можуть бути ключові клієнти Corteva Agriscience, на співпрацю з якими поширюються спеціальні умови комерційних політик.

Детальну інформацію про акцію та умови участі, а також перелік офіційних дистриб’юторів, які беруть участь в акції, можна отримати за посиланням.

 

Завантажити листівку Акції

Завантажити наказ по Акції

Завантажити детальні умови Акції