Article •  14.01.2022

Сергій Харін визнаний одним з найкращих управлінців України в 2021

Something went wrong. Please try again later...

Сергія Харіна, керівника бізнесу міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience у Східній Європі, було визнано одним з найкращих управлінців України в 2021 році за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

До переліку номінантів «управлінського» рейтингу увійшло майже 200 СЕО з найбільших компаній України за консолідованою виручкою за минулий рік.  Експертне журі, до якого увійшли спеціалісти з рекрутингу топменеджерів, фахівці з досвідом навчання персоналу, аналітики ринків та члени редколегії, оцінювали учасників списку за критеріями: емоційний інтелект, антикризовий менеджмент, використання новацій, лідерський потенціал та управління змінами.  

Сергій Харін переміг в номінації «Антикризовий менеджер», продемонструвавши здатність зберігати темпи розвитку компанії попри виклики, які повстали перед сільськогосподарською галуззю та економікою загалом у минулому році.

Протягом 2021 року під керівництвом Сергія Харіна сільськогосподарський бізнес Corteva Agriscience в Україні продемонстрував суттєве зростання бізнесу. Зокрема, в напрямку засобів захисту рослин зростання склало  7% у порівнянні з 2020 роком. Також минулого року Corteva вдвічі збільшила посівні площі під виробництво насіння кукурудзи до понад 8 тис. га. Планується, що 10% насіння, виробленого на заводі Corteva Agriscience в с. Стасі Полтавської області, будуть експортовані як в країни Євросоюзу, так і Закавказзя, Казахстан, Узбекистан та Білорусь. Успіху допоміг перехід на прямі продажі фермерам та впровадження онлайн каналів комунікації. У 2021 Corteva зміцнила команду, а основний фокус компанії був направлений на забезпечення здоров’я та безпеки співробітників.

«Робота Corteva Agriscience в часи, сповнені викликів, демонструє нашу відданість призначенню – збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Минулий рік продемонстрував, наскільки ми є сильними як компанія навіть у найскладніші часи. Незважаючи на виклики сезону, ми впроваджували інновації, необхідні фермерам для збільшення врожайності та максимізації прибутковості. Близько 8000 господарств по всій Україні віддали перевагу продукції Corteva, а на мапі компанії Україна увійшла в топ-5 країн Європи за обсягами продажів. Виконуючи наші Цілі сталого розвитку 2030 компанія підтримувала добробут фермерів і громад і робила все можливе для збереження продовольчої безпеки в регіоні», - заявив Сергій Харін.