Press Release •  17.04.2020

Насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Україні успішно завершив виробничий сезон

Something went wrong. Please try again later...

Насіннєвий комплекс міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience, який знаходиться у с. Стасі Полтавської області (ТОВ «Стасі Насіння»), успішно завершив виробничий сезон, виготовивши понад 800 тисяч посівних одиниць насіння кукурудзи та соняшнику для сезону 2020 року, що близько на 50 тисяч посівних одиниць більше, ніж у 2019 році.

Потужності комплексу, в який інвестовано вже понад 56 мільйонів доларів США та який на сьогоднішній день забезпечує роботою більше 300 постійних та сезонних співробітників, гарантують повний цикл виробництва високоякісних гібридів брендів Pioneer® та Brevant™ seeds. Українське виробництво дозволяє покривати більше ніж 60 відсотків попиту українських сільгоспвиробників на насіння преміальної генетики Corteva Agriscience. Решту 40 відсотків компанія імпортує зі своїх виробничих потужностей, що розміщені в Австрії, Угорщині, Румунії, Туреччині та США. 

Всього з моменту відкриття потужностей у 2013 році було виготовлено більше 3,5 мільйонів посівних одиниць насіння. Corteva Agriscience планує продовжувати нарощувати річні потужності протягом наступних 4-5 років і поступово збільшувати їх на 30 відсотків.

Для виробництва в Україні комплекс співпрацює з понад 30 фермерськими господарствами, розташованими в Херсонській, Запорізькій, Черкаській, Полтавській, Київській, Житомирській та Сумській областях. Насіннєвий комплекс відповідає найвищим міжнародним стандартам та всім вимогам українського законодавства щодо дотримання умов праці, техніки безпеки та екологічних нормативів. Виробництво сертифіковано за міжнародним стандартом поводження з пестицидами ESTA, а також має впроваджену систему менеджменту якості.

Професійна команда співробітників забезпечує постійну присутність у полі та контроль на виробництві. Посівний матеріал проходить перевірку якості лабораторіями Corteva в Україні, Франції, Австрії та Чилі.

З 2019 року на насіннєвому комплексі здійснюється комплексна преміальна обробка насіння бренду LumiGEN® для насіння бренду Pioneer®. Ця технологія забезпечує кращий в галузі стійкий захист від шкідників та хвороб протягом критичного періоду зростання культур та має низький вплив на навколишнє середовище.

На виробництві також відбувається пакування насіння ріпаку бренду Brevant™ seeds за інноваційною технологією Easy Open. Крім того, усе насіння брендів Pioneer® та Brevant™ seeds упаковується в мішки з нанесенням спеціальної голограми – унікальної системи захисту від підробок IZON®.

Комплекс активно підтримує місцеву спільноту с. Стасі та з моменту свого заснування вже спрямував 3,2 мільйони гривень задля покращення інфраструктури, сфери медицини, освіти та соціального життя громади.

«Насіннєвий комплекс Corteva в Україні має найсучасніше обладнання та є одним з найновіших насіннєвих виробництв компанії в світі, що дозволяє забезпечувати високу якість і доступність посівного матеріалу українським аграріям. Завдяки інноваційним підходам і технологіям та багатому досвіду ми допомагаємо українським фермерам отримувати максимум від своєї праці та водночас створюємо необхідні умови для прогресивного розвитку виробництва в Україні», - зазначив Олексій Турчинов, керівник виробничого комплексу Corteva Agriscience. 

Сorteva Agriscience закликає купувати насіння Pioneer® виключно у торгових агентів з продажів, офіційний перелік яких доступний на сайті. Засоби захисту рослин та насіння бренду Brevant™ seeds мають бути придбані виключно в офіційних дистриб’юторів: з переліком дистриб’юторів насіння Brevant™ seeds можна ознайомитись за посиланням та засобів захисту рослин – за посиланням