Article •  24.12.2020

Розширення можливостей для сільських жінок - запорука розвитку сільського господарства

Something went wrong. Please try again later...
WhatsApp

Рік тому Corteva Agriscience підписала Декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству, ініційовану Фондом ООН у галузі народонаселення та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Компанія була одна з перших в Україні, хто приєднався до ініціативи заради підтримки України у досягненні глобальних цілей сталого розвитку, задекларованих ООН - забезпечення ґендерної рівності та розширення можливостей жінок та дівчат та сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх.

Corteva завжди розуміла позитивний вплив фермерок на розвиток сільського господарства і робила багато для просування ґендерної рівності в галузі. Влітку компанія презентувала Цілі сталого розвитку 2030, однією з яких є саме розширення прав та можливостей жінок. Компанія впроваджує низку ініціатив для підтримки цієї цілі, і, зокрема, цього року в Україні вперше представила освітньо-грантову програму TalentA для жінок-фермерок з сільської місцевості. Проєкт став прикладом того, як завдяки відданості призначенню Corteva збагачувати життя виробників та споживачів заради майбутніх поколінь, бізнес в партнерстві з міжнародними та некомерційними організаціями і владою зміг реалізувати програму, яка дозволила жінкам здобути нові знання та навички для розвитку їхнього бізнесу, а також впровадити проєкти на забезпечення продовольчої безпеки їхніх громад.

Кейс TalentA  був представлений аудиторії онлайн заходу, організованого 23 грудня 2020 року Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в річницю підписання  Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству.

«Завдяки прикладній програмі TalentA чимало наших фермерок переосмислили свої бізнеси, знайшли помилки, зрозуміли, як рухатися далі, щоб дати новий поштовх для розвитку їхньої діяльності, і вже застосовують набуті знання на практиці та отримують задоволення від успіху, - поділилася з учасниками заходу Анна Бабіч, менеджер з комунікацій в Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience. – Держави мають бути зацікавлені в розвитку сільських жінок, адже за прогнозними даними ООН завдяки збільшенню виробництва на жіночих фермах на 20-30% ми зможемо значно збільшити виробництво продуктів харчування та додатково прогодувати 100-150 мільйонів осіб. Безперечно, це стало б вирішенням проблеми голоду, яка вже існує в окремих регіонах світу».

Продивитися запис заходу можна за посиланням.