Publication •  28.03.2022

Зміна умов проведення маркетингових Акцій

Something went wrong. Please try again later...

м. Київ                                             

28 березня 2022 року

Шановні клієнти,

Враховуючи  лист Торгово-промислової палати України від 28 лютого 2022 р. про визнання форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили) на території України, а саме військову агресію Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, ТОВ «Дюпон Україна» і ТОВ «Кортева Агрісаєнс Україна» повідомляють про зміну термінів проведення наступних маркетингових Акцій компаній, що були запроваджені у поточному сезоні, а саме:

1.     Акція «Максимум турботи: отримайте комплект гербіцидних розпилювачів, придбавши 35 кг Квелекс™»

2.     Акція «Обґрунтовані рішення»

3.     Акція «Курс на максимум: купуйте гібриди соняшника Pioneer® та отримайте знижку на фунгіциди Аканто Плюс®/ Танос®»

4.     Акція «Урожай без перешкод: купуйте соняшник Brevant® seeds, отримайте 4000 грн знижки на гербіцид Геліантекс™»

Враховуючи вищевикладене, ТОВ «Дюпон Україна» і ТОВ «Кортева Агрісаєнс Україна» змушені змінити строк дії вищеперерахованих Акцій та визначити, що вони будуть діяти до 1 квітня 2022 року включно. Усі винагороди, нараховані до цієї дати, будуть видані Учасникам протягом 2022 року, в терміни, коли це буде можливо та безпечно, зважаючи на форс-мажорні обставини.

Користуючись нагодою, бажаємо виразити свою вдячність за багаторічну плідну співпрацю та сподіваємось на порозуміння із врахуванням непередбачуваних обставин.