Press Release •  19.06.2020

Corteva Agriscience взяла участь у онлайн-марафоні до Всесвітнього дня боротьби з підробками

Something went wrong. Please try again later...

9 червня 2020 року Павло Матюша, керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проектів Corteva Agriscience, cпівголова Комітету з питань насінництва Американської торговельної палати в Україні, взяв участь у онлайн-марафоні, приуроченому до Всесвітнього дня боротьби з підробками.

«Corteva Agriscience використовує захисні голограми, які дозволяють сільгоспвиробникам перевірити оригінальність продукції. Ми також закликаємо наших клієнтів у випадку сумнівів одразу звертатися до представників Corteva. Наша компанія нещодавно оголосила про нову стратегію «Заради добробуту», в рамках якої було визначено цілі сталого розвитку до 2030 року. Ініціативи Corteva щодо боротьби з підробками відповідають усім цим цілям, адже захищають фермерів, землю і суспільство від неякісних матеріалів, а також нашу діяльність і репутацію», - зазначив Павло під час заходу.

У марафоні взяли участь більше 20 експертів з державного та приватного секторів, які поділилися своїм баченням ефективної боротьби з контрафактною продукцією. Захід було організовано Українським інститутом інтелектуальної власності, відділенням розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Укрпатенту та Українським альянсом по боротьбі з підробками і піратством.