Article •  15.12.2020

Єдиний офіційний спосіб придбання гібридів насіння бренду Pioneer на території України

Something went wrong. Please try again later...
Pioneer_IB_1080x720_fin
Pioneer_IB_1080x720_fin

Corteva Agriscience інформує про єдиний офіційний спосіб придбання гібридів насіння бренду Pioneer на території України

Зважаючи на початок процесу закупівлі насіння для посівної кампанії навесні 2021 року, Corteva Agriscience вважає за потрібне проінформувати та наголосити на єдиному офіційному способі придбання гібридів насіння бренду Pioneer. У зв’язку із цим компанія повідомляє про наступне:

·         Реалізація гібридів бренду Pioneer в Україні з 2019 року відбувається виключно ТОВ «Кортева Агрісаєнс Україна» (ТОВ «Піонер Насіння Україна до 01 жовтня 2020) напряму господарствам-товаровиробникам (включаючи агрохолдинги) без залучення дистриб’юторів або інших третіх осіб.

·         Станом на сьогодні Corteva Agriscience не передавала прав на використання або інших можливостей доступу до будь-яких батьківських ліній бренду Pioneer для виробництва власного насіння жодній юридичній особі на території Україні. Тобто, законодавчо встановлене право на виробництво та продаж насіння гібридів торгової марки Pioneer в Україні має лише ТОВ «Кортева Агрісаєнс Україна». 

·         Corteva Agriscience має виключні права на виробництво, імпорт та продаж насіння торгової марки Pioneer в Україні. Будь-яка заявлена або реальна діяльність інших компаній з виробництва насіння під торговою маркою Pioneer є прямим умисним порушенням виключних прав компанії Corteva Agriscience на інтелектуальну власність шляхом незаконного використання знаку для товарів і послуг.

·         Corteva Agriscience залишає за собою право використовувати всі наявні юридично-правові заходи для захисту прав інтелектуальної власності, як на українському, так і на міжнародному рівнях.

·         Corteva Agriscience застерігає сільгоспвиробників уникати придбання насіння у незаконних та/або неавторизованих джерел та попереджає, що використання підробного насіннєвого матеріалу може призвести до високого ризику завдання шкоди кількісним та якісним показникам урожаю, стану угідь та навколишнього середовища.

Corteva Agriscience заохочує звертатися виключно до офіційних торгових агентів з продажу насіння торгової марки Pioneer, з контактами яких можна ознайомитися на офіційному сайті компанії за посиланням.

Corteva Agriscience просить повідомляти про всі підозри, що допоможуть виявленню незаконної діяльності з виробництва неоригінального насіннєвого матеріалу на території України.  Повідомити про підозри можна заповнивши форму зворотного зв’язку  на сайті https://www.corteva.com.ua/contacts/contact-us.html.