Блог •  15.04.2020

Завантажуйте новий каталог інокулянтів ТМ Pioneer

Something went wrong. Please try again later...

Останнім часом все більшого розвитку набувають технології заготівлі кормів із використанням біологічних консервантів, адже вони забезпечують збереження поживних речовин кормів, не шкідливі для тварин, не проникають у продукцію, не порушують екологічних умов середовища, не потребують спеціального захисту людей при внесенні препаратів у сировину при закладці маси.

Біологічні консерванти – це бактеріальні концентрати, що містять у своєму складі здебільшого культури молочнокислого стрептококу, молочнокислої палички та інші корисні бактерії.

Така мікрофлора сприяє швидкому підкисленню подрібненої й утрамбованої маси внаслідок зброджування цукрів, у результаті чого відбувається її консервація.

Інокулянти Corteva Agriscience доступні у вигляді препаратів, розчинних у воді, адже це допомагає бактеріям потрапити у культуру. Це безпечний продукт, що покращує поживні якості силосу внаслідок збільшення перетравності клітковини та аеробної стабільності без використання каустичної кислоти чи кормових ферментів.

Corteva Agriscience завдяки широкому асортименту продуктів зміцнює і розширює відносини з партнерами.

Компанія пропонуватиме продукцію таких упізнаваних і преміальних брендів, як Pioneer®, Mycogen®, Brevant™ seeds, а також наші визнані продукти захисту рослин.

 

Завантажити каталог можливо за посиланням тут.

 

Щоб дізнатись більше про інокулянти, переходьте за посиланням.