Press Release •  19.09.2019

Інвестиції в інновації: нові виробничі потужності для розвитку продуктів натурального походження

Something went wrong. Please try again later...

Corteva Agriscience відкриває новий пакувальний термінал у Серне, Франція, щоб допомогти фермерам задовольнити попит споживачів на продукти натурального походження

Corteva Logo
Corteva Logo

Серне, Франція, 19 вересня 2019 – Місцева адміністрація та представники Corteva Agriscience сьогодні відкрили новий завод з пакування засобів захисту рослин в рамках багатомільйонної інвестиції в продукти натурального походження.

 

Проект заводу вартістю 20 мільйонів євро в Серне (Верхній Рейн) у Франції дозволить виробляти продукти на основі фунгіциду Inatreq™ active, який був схвалений для використання в ЄС. Ця молекула натурального походження, отримана шляхом ферментації, відноситься до нового класу діючих речовин для захисту зернових культур від захворювань[1].

 

Виробництво на новому заводі площею 4000 м2, який є одним із чотирьох виробничих майданчиків Corteva Agriscience у Франції, буде запущено в жовтні 2019 року, і очікується, що протягом наступних чотирьох років буде створено 50 додаткових робочих місць. 380 осіб, не враховуючи тимчасовий персонал, вже прийняті на роботу компанією Corteva Agriscience на об'єкті в сусідньому муніципалітеті Уффхольц.

 

Окрім будівництва нового заводу компанія також інвестує в майданчик в Серне по виробництву препаративних форм. Проект закладає основу для більш масштабного інвестиційного проекту, запланованого у Франції, оскільки Corteva Agriscience крок за кроком намагається задовольняти попит на продукти натурального походження і надає фермерам набір інноваційних рішень, щоб допомогти їм впоратися з викликами суспільства, які постіно змінюються.

 

«Inatreq™ active - це революційний засіб, який дозволяє виробникам підвищувати врожайність, забезпечуючи безпеку рослин, завдяки своєму натуральному походженню, яке європейське суспільство так чекає від інновацій в сільському господарстві», - сказала Сьюзен Льюїс, старший віце-президент по операційній діяльності Corteva Agriscience .

 

«Нові інвестиції демонструють прагнення Corteva Agriscience впроваджувати інноваційні та ефективні рішення, які не тільки трансформують сільське господарство, а й допомагають фермерам підвищити продуктивність праці і забезпечити продовольчу безпеку для зростаючого населення. Введення в експлуатацію нового заводу підкреслює прагнення Corteva до створення ефективної продовольчої системи, яка допоможе фермерам виробляти корисну, якісну їжу, яку потребують споживачі».

 

Портфель інноваційних продуктів Corteva Agriscience в Європі став ще потужнішим, і включає засоби захисту рослин, насіння та цифрові сервіси, створені, щоб допомагати фермерам управляти урожаєм, вирощувати сільськогосподарські культури та допомагати забезпечувати якісними продуктами харчування зростаюче населення планети.

 

 

[1] Завдяки своєму унікальному способу впливу на клітини, Inatreq™ active пропонує фермерам новий і ефективний спосіб боротьби з такими захворюваннями злаків, як септоріоз. Діюча речовина відноситься до нового класу фунгіцидів для захисту зернових, випущених за останнє десятиліття