Article •  28.05.2021

Натуральними засобами обробки насіння від Corteva оброблено 10 млн га в Європі

Something went wrong. Please try again later...

Інноваційні засоби обробки насіння забезпечують продуктивність, підвищуючи при цьому стійкість сільського господарства

За оцінкою Corteva Agriscience, інноваційні засоби обробки насіння використовуються на понад 10 мільйонах гектарів в Європі, що пов'язано з концентрацією зусиль компанії на задоволенні зростаючого попиту на продукти натурального походження.

В 2021 році насіння кукурудзи, озимого ріпаку та соняшнику Pioneer®, флагманського бренду Corteva, були оброблені мікродобривами та стимуляторами росту нового типу Lumidapt® і Lumibio Kelta, розробленими підрозділами Pro Farm Technologies компанії Marrone Bio Innovations.

«Продукти стимуляції росту натурального походження представляють унікальну можливість для фермерів перейти до економічно вигідних практик ведення сільського господарства, що мінімально впливають на навколишнє середовище, - вважає Андре Негрейрос, керівник напрямку технологій обробки насіння в Європі Corteva Agriscience. - Ми пишаємося тим, що наше технологічне рішення використовується по всій Європі і вносить свій внесок у стійкий розвиток сільського господарства. Ми вперше бачимо таке широке застосування подібної технології з відмінними показниками ефективності і результатами».

Моніка Соррібас, керівник відділу маркетингу компанії Corteva Agriscience в Європі, додала: «Ми націлені на постійний розвиток інновацій, які допомагають фермерам нарощувати прибутковість і, в той же час, розвивати стале сільське господарство у відповідність з очікуваннями клієнтів і нашими Цілями сталого розвитку 2030.

Lumidapt® і Lumibio Kelta довели свою ефективність, забезпечуючи кращий розвиток культури в поле, за рахунок отримання більш ранніх і більш здорових сходів, формування сильної кореневої системи. Продукти натурального походження не містять мікропластіка і відповідають нашим бажанням мінімізувати можливі перешкоди для сільського господарства на навколишнє середовище».

Продукти Lumibio Valta™, Lumidapt Kelta™ та Lumidapt™ Ympact® також нещодавно отримали реєстрацію в Україні, і зараз компанія працює над планом виведення їх на ринок. Преміальна технологія протруювання насіння LumiGen® представлена на ринку з 2019 року, а за результатами 2021 сезону  нею були оброблені 560 000 га посівів кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®.

Тим часом Corteva Agriscience продовжує будівництво нового Центру технологій обробки насіння на південному заході Франції, який покликаний допомогти фермерам Європи краще підготувати насіння для вдалого посіву і отримати хороший урожай.

Центр технологій обробки насіння працює одночасно як лабораторія, випробувальний центр і завод з обробки насіння з ретельно продуманими процесами підбору, розробки технологій обробки насіння і випробування їх в реальних умовах. Ці процеси дозволяють проводити обробку насіння, яка ефективно захистить сходи і допоможе впоратися з викликами в поле, забезпечуючи цінність для сільгоспвиробників.

Цього року Corteva Agriscience випустить новий продукт для зернових культур YMPACT®, розроблений з використанням новітніх технологій. Це буде результатом комерційної угоди з компанією Pro Farm Technologies.

В рамках даної угоди Corteva Agriscience ексклюзивно розробить і запустить в продаж ряд біологічних продуктів для обробки насіння на основі комерційної технології компанії Pro Farm, щоб надати європейським фермерам кращі інструменти стимуляції росту і зміцнення здоров'я рослин для поліпшення показників врожайності і якості врожаю.

Андре Негрейрос додав: «Успіх, який ми зараз спостерігаємо з Lumidapt® і Lumibio Kelta став можливий тільки завдяки тому, що Corteva Agriscience об'єднала свої зусилля з такими інноваторами як Marrone Bio Innovations (MBII) і Pro Farm Technologies, а також завдяки нашим унікальним відносин з фермерами та споживачами по всій Європі».

Як частину свого прагнення забезпечувати попит споживачів на більш стійкі технології ведення сільського господарства, Corteva анонсувала ексклюзивну угоду з комерціалізації, постачання і дистрибуції спільно з компанією Eden Research plc, щоб допомогти сільгоспвиробникам забезпечити споживчий попит на стійке землеробство.

Угода з Eden Research стосується продуктів з використанням мікрокапсули Sustaine ™, яка представляє собою мікросферу, що біологічно руйнується, на основі дріжджів та інших натуральних компонентів і не містить пластику.