Article •  24.02.2021

Все більше українських фермерів віддають перевагу прямій моделі продажів

Something went wrong. Please try again later...

Преміальну генетику Pioneer® обирають вже понад 3300 українських сільгоспвиробників

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience, яка наприкінці жовтня 2019 року перейшла на пряму модель продажів насіння бренду Pioneer® українським сільгоспвиробникам, у сезоні 2020/2021 наростила клієнтську базу в цьому сегменті на 24% у порівнянні з показниками першого сезону дії нової моделі, що дозволило збільшити продажі майже на 30% станом на поточну дату у порівнянні до аналогічного періоду минулого сезону.

Кількість клієнтів, які обирають преміальну генетику бренду з 95-річною історією, досягла понад 3300 господарств. За прогнозами у 2021 році насінням Pioneer® буде засіяно понад 1,3 млн га соняшнику та кукурудзи.

З фермерами працюють торгові агенти, мережа яких налічує понад 100 фахівців по всій території України. Постачання продукції сільгоспвиробникам відбувається пришвидшеними темпами – з початку сезону кінцевим споживачам відвантажено на 80% більше насіння в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Основним драйвером позитивної динаміки є підвищений інтерес українських фермерів до прямої роботи з виробником насіння завдяки досвіду співпраці, отриманому в першому сезоні. Торгові агенти продовжують здійснювати тісну співпрацю з фермерами з надання консультацій та рекомендацій щодо вибору гібридного складу та подальшого супроводження впродовж повного циклу вирощування та збирання врожаю. В тому числі, торгові агенти наділені розширеними можливостями щодо погодження комерційних умов купівлі продукції відповідно до комерційної політики компанії, а також визначення положень та термінів постачання.

«Ми маємо позитивний досвід отримання інноваційного насіння від бренду Pioneer® по приємній ціні. Логістика – відмінна, адже є чітке дотримання строків та умов поставки, – ділиться досвідом Євгеній Коростельов, агроном господарства ТОВ «Преображенське» (Запорізька обл., Оріхівський р-н). – Торговий агент з продажу насіння Pioneer® – кваліфікований знавець своєї справи, який супроводжує нас під час всього сезону. Corteva Agriscience – партнер з яким ми маємо врожайність і прибутки».

«Corteva Agriscience є надійним партнером для тих клієнтів, які цінують репутацію і партнера, і свою власну. З виходом на прямі продажі ми значно зміцнили стосунки з господарствами, які розділяють наше призначення та цінності. Ми дуже задоволені результатом роботи моделі прямих продажів і щиро вітаємо нових клієнтів, які отримали новий легший доступ до насіння преміальної генетики  Pioneer®», – зазначає Віталій Коверник, керівник комерційного відділу компанії Corteva Agriscience.