Article •  17.06.2022

Corteva Agriscience представляє новий двокомпонентний інсектицид Джеронімо™ для зернових та ріпаку

Something went wrong. Please try again later...
Geronimo  

Препарат на основі двох діючих речовин захищає від найпоширеніших шкідників, одночасно забезпечуючи захист проти кліщів

Corteva Agriscience розпочинає продажі нового інсектициду Джеронімо™, створеного на основі двох діючих речовин – ацетаміприду та біфентрину, що характеризується швидкою та тривалою дією проти основних шкідників, зокрема представників ряду лускокрилих, жорсткокрилих, клопів, рівнокрилих, трипсів і кліщів. Препарат забезпечує стрімкий нокдаун-ефект, швидке припинення харчування шкідників та тривалий період контролю.

В Україні  продукт буде наявний в продажу в сезоні 2022 у офіційних дистриб’юторів Corteva та буде доступний для застосування на польових культурах – озимої та ярої пшениці, сої, ріпаку, а також на цукровому буряку та картоплі. Джеронімо™ можна використовувати при широкому спектрі температур, він зберігає стабільність під впливом ультрафіолету та дозволяє контролювати шкідників, які перебувають у важкодоступних місцях. Препарат ефективний при низьких нормах застосування, що дозволяє зменшувати вплив на довкілля та зберігати баланс на полі, що відповідає запитам сучасних споживачів.

Джеронімо™ може бути гарним компонентом бакової суміші, оскільки добре сумісний з фунгіцидами, гербіцидами та іншими препаратами. Інсектицид є ідеальним інструментом для програм інтегрованого захисту та антирезистентних стратегій при дотриманні умов, зазначених на етикетці.

«В умовах військових дій українські сільгоспвиробники особливо мають зосередитися на вищих врожаях через вимушене скорочення посівів. Corteva Agriscience, як надійний партнер, йде пліч-о-пліч з фермерами, підтримуючи українське сільське господарство і, попри складнощі, продовжує активний розвиток бізнесу та пропонує нові продукти, які дозволять досягти забезпечення продовольчої безпеки країни», - говорить керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв.

Corteva Agriscience – це науково-дослідницька компанія, яка багато зусиль покладає на постійне покращення своєї продукції заради фермерів, даючи їм можливість отримувати високі врожаї, дбаючи про продовольчу безпеку світу та захист довкілля. Крім традиційних засобів захисту рослин, компанія продовжує виводити на ринок нові інноваційні рішення, пропонуючи продукти біологічного походження. Для Corteva це є частиною Цілей сталого розвитку до 2030 року, а також демонструє відданість розвитку українського сільського господарства та підтримку  продовольчої безпеки України. На знак підтримки українців в боротьбі проти військової агресії, розв’язаної росією, Corteva прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціює план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф.