Press Release •  13.03.2020

Corteva Agriscience закликає фермерів перевіряти оригінальність продукції

Something went wrong. Please try again later...

Унікальна система захисту IZON® для насіння та гербіцидів від міжнародної компанії дає можливість сільгоспвиробникам мінімізувати ризики

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience звертає увагу фермерів на необхідність обов’язкової перевірки оригінальності продукції. Використання оригінального насіння та препаратів дозволить не тільки примножити врожай, але і захистити здоров’я самих фермерів, кінцевих споживачів, а також мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

Для того щоб сільгоспвиробник міг швидко та легко переконатися в оригінальності насіння брендів Pioneer® та Brevant™ seeds, Corteva Agriscience надає можливість самостійно за допомогою смартфону відсканувати QR штрих-код на голограмі, яку нанесено на мішку. Відсканований QR-код перемістить користувача на сайт з анімаційним відображенням голограми IZON® та полем для перевірки серійного коду. Унікальний серійний код розташований в правому нижньому кутку етикетки та може бути окремо перевірений на офіційних сайтах http://ok-brevant.com для насіння Brevant™ seeds та http://ok-pioneer.com для насіння Pioneer®. Для перевірки коду необхідно зняти захисне покриття на етикетці.

Крім того, безпосередньо на голограмі IZON® по всім сторонам розміщено захисні елементи, які проявляються під певним кутом нахилу – крапки та цифри, які  вказують на їх необхідну кількість. Цифри та крапки не можуть проявлятися в інших комбінаціях, аніж ті, що наведені нижче:

·         Ліва сторона – одна крапка праворуч та цифра 1 ліворуч; права сторона – дві крапки ліворуч та цифра 2 праворуч;

·         Верхня сторона – три крапки знизу та цифра 3 ліворуч; нижня сторона – три крапки зверху та цифра 3 праворуч.

Сorteva Agriscience закликає купувати насіння Pioneer® виключно у торгових агентів з продажів, офіційний перелік яких доступний на сайті. Засоби захисту рослин та насіння бренду Brevant™ seeds мають бути придбані виключно в офіційних дистриб’юторів: з переліком дистриб’юторів насіння Brevant™ seeds можна ознайомитись за посиланням та засобів захисту рослин – за посиланням.

Гербіциди Таск® Екстра, Тітус®, Тітус® Екстра, Хармоні® Класік, Райфл®, Таро®, Базис® мають унікальний номер на захисній голограмі, яку неможливо зняти неушкодженою з упаковки. Перевірити номер голограми можна, зателефонувавши на гарячу лінію 0-800-309-309 або надіславши листа на info_ua@corteva.com.

Оригінальність гербіцидів можна також перевірити за візуальними показниками голограми, які проявляються під певним кутом нахилу. Під час нахилу вліво проявляються слова IZON®, вправо - ©DUPONT. Також, на кожному краю голограми з’являються та зникають крапки в залежності від нахилу: одна крапка зліва, дві крапки справа, три зверху та чотири знизу.

«Corteva Agriscience прагне, щоб фермери, які інвестують в насіння та засоби захисту рослин, отримували оригінальну, якісну та безпечну продукцію і високі врожаї. Для мінімізації ризиків ми пропонуємо нашим клієнтам багато можливостей для достовірної перевірки товарів, а також закликаємо бути пильними і уникати пропозицій від неофіційних постачальників. Ми працюємо для того, щоб максимально захистити виробників, споживачів і довкілля», - зазначив Андрій Андрюшко, комерційний директор Corteva Agriscience в Україні.