Press Release •  25.09.2020

«Інновації - ключ до сталого розвитку і продовольчої безпеки» - віце-президент Corteva Agriscience

Something went wrong. Please try again later...
Anne_Alonzo

Енн Алонзо виступила з промовою на Міжнародному саміті з питань сільського господарства і продовольства видання POLITICO

БРЮССЕЛЬ, Бельгія, 25 вересня 2020 р. - В червні 2021 року Corteva Agriscience анонсує план скорочення викидів парникових газів від своєї операційної діяльності. Так заявила старший віце-президент Corteva Agriscience із зовнішніх зв'язків і директор зі сталого розвитку Енн Алонзо під час четвертого Міжнародного саміту з питань сільського господарства і продовольства, який в цьому році відбувся онлайн, за участю провідних політичних діячів і представників галузі. Corteva Agriscience виступила головним спонсором заходу.

Виступаючи з програмною промовою про перехід до екологічного сільського господарства, пані Алонзо також сказала, що пандемія COVID-19 підкреслила важливість інновацій в забезпеченні поставок продовольства в майбутньому.

«Сьогодні немає більш актуальної екологічної проблеми, ніж зміна клімату», - сказала вона. «За останні два роки Corteva Agriscience об’єднала лідерів сільського господарства, бізнесу, уряду та громадянського суспільства, щоб обговорити шляхи спільної роботи зі створення сприятливої для клімату сільськогосподарської галузі».

Призначення Corteva - збагачувати життя фермерів і споживачів - була «в значній мірі узгоджена» з Зеленим курсом ЄС. Пані Алонзо заявила, що компанія проведе ретельну оцінку впливу будь-яких політик, що впливають на сільське господарство і життя фермерів.

Вона закликала всіх, хто займається сільським господарством і агробізнесом, «допомогти вплинути на наші шляхи щодо захисту планети, розширення прав і можливостей фермерів і забезпечення споживачів більш поживною їжею». За її словами, це означає підтримку нових технологій і розробку політик, які ґрунтуються на наукових доказах.

«І бізнес, і цивільні або організаційні лідери, всі голоси мають вагу, - сказала Енн Алонзо. - Працюючи разом, ми можемо забезпечити, щоб всі були почуті, особливо фермери. Якщо ми будемо співпрацювати, обмінюючись передовим досвідом, якщо будемо виступати за науково обгрунтовану політику, якщо ми будемо тримати наших фермерів і фермерські спільноти в центрі всього, що ми робимо, - немає меж нашим досягненням».

Розмірковуючи про невизначеність, викликану пандемією, вона сказала: «Події останніх кількох місяців абсолютно ясно показали, що наше покликання - і, по суті, наша обіцянка світу - як ніколи важливі. Хоча зараз час невизначеності, очевидно, що стандартний підхід до ведення бізнесу вже не підходить для майбутнього сільського господарства і виробництва продуктів харчування».

Стратегія сталого розвитку Corteva Agriscience 2030 також була згадана на саміті. Вона включає в себе 14 цілей, які повинні бути досягнуті протягом наступних 10 років. Стратегія базується на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот, в тому числі розвиток молоді, і цілі для операційної діяльності компанії.

Серед інших спікерів заходу були офіційні особи Європейської комісії, депутати Європарламенту, міністри і представники громадських організацій. Серед тем на порядку денному - зелена угода ЄС, стратегія Європейської комісії в області біорізноманіття та фермерського господарства, реформа загальної аграрної політики, зміна споживчих звичок, редагування генома, передові технології, регуляція харчування, благополуччя тварин, прозорість і наслідки пандемії COVID-19.

Politico
Politico Politico
Politico
Politico Politico