Press Release •  24.03.2020

Corteva Agriscience запускає Inatreq™ Active для зернових в Європі

Something went wrong. Please try again later...

Фунгіцид природнього походження вперше за 15 років забезпечує фермерів цільовим захистом зернових від септоріозу

inatreq
inatreq

Corteva Agriscience оголосила про отримання першої європейської реєстрації для серії продуктів, що мають в основі діючу речовину Inatreq™ Active.

Фунгіцид Questar™ на основі Inatreq™ Active тепер затверджено для продажу у Франції. Це новий препарат природнього походження, який забезпечує найкращий на існуючому ринку лікувальний та профілактичний  контроль усіх штамів септоріозу, підтримуючи довгострокову стратегію сталого фунгіцидного захисту в господарствах.

Продукт буде доступний для продажу у Франції наприкінці 2020 року для посівного сезону 2021 року. Подальші реєстрації продуктів на основі Inatreq очікуються протягом наступного року, що надасть фермерам нові рішення для контролю хвороб зернових культур у Великобританії, Німеччині, Данії та згодом на всіх відповідних європейських ринках.

«Перш за все, це нове рішення допоможе контролювати септоріоз, найбільш значну хворобу, яка суттєво знижує врожайність пшениці та викликає велике занепокоєння у фермерів, - зазначив Жан-Філіп Легендр, керівник Corteva Agriscience у Франції. - В результаті революційної роботи наукових дослідників Corteva Agriscience, цей новий фунгіцид буде відповідати сучасним викликам управління культурою та прагненням наших фермерів до інновацій, що забезпечать більш ефективний захист власних врожаїв».

Inatreq має виняткову біологічну дію, та його унікальний механізм захисту проти септоріозу надає фермерам новий інструмент для контролю хвороб на зернових культурах, оскільки у нього відсутня  перехресна резистентність до існуючих фунгіцидів. Фермери також отримають переваги від гнучких характеристик застосування препарату та стійкої ефективності на різних етапах розвитку патогенів.

«Inatreq - це найновіше рішення, що виходить з нашої великої лінійки інноваційних технологій, - зазначила Сюзанн Вассон, президент бізнес-платформи засобів захисту рослин Corteva Agriscience. - Ми раді продовжувати розвивати своє портфоліо  продуктів, що мають  природнє  походження. Завдяки продуктам на основі Inatreq ми задовольняємо європейські потреби споживачів щодо більш сталого виробництва продуктів харчування»1.

Діюча речовина Inatreq також захищає банани від головного захворювання – чорної сигатоки. Кілька країн, включаючи Беліз, Колумбію, Еквадор, Гватемалу, Гондурас, Кот-д'Івуар та Панаму, зареєстрували фунгіцид Kyventiq™ на основі Inatreq™ Active для застосування на бананах.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

 

1 Дослідження Сталі Продовольчі Системи в Європі” проведене Financial Times Group на замовлення Corteva Agriscience, Вересень 2019.