Press Release •  07.02.2020

Corteva Agriscience презентує унікальний гербіцид Геліантекс™ на основі молекули Arylex™ Active

Something went wrong. Please try again later...
геліантекс
геліантекс

КИЇВ, Україна, 6 лютого 2020 р. – Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським виробникам соняшнику новітній гербіцид Геліантекс™ на основі унікальної молекули Arylex™ Active. Препарат є високоефективним рішенням для контролю проблемних видів бур’янів у посівах соняшнику, що не має аналогів на ринку завдяки молекулі Arylex™ Active (галауксифен-метил), яка відноситься до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів. Презентація гербіциду відбулася 4 лютого в м. Миколаїв та 6 лютого в м. Дніпро.

Corteva Agriscience – провідна світова компанія у сфері захисту рослин, орієнтована на забезпечення наукових рішень, необхідних для досягнення успіху в сільськогосподарській галузі України. Науковці компанії постійно працюють над вдосконаленням продукції з метою підвищення її ефективності та розширення спектру дії з врахуванням екологічних аспектів.

Геліантекстм, препарат на основі унікальної новітньої молекули Arylex™ Active, позиціонується як високоефективний страховий гербіцид для контролю проблемних видів дводольних бур’янів у посівах соняшнику, включаючи лободу білу (Chenopodium album), канатник Теофраста (Abutilon Theophrasti), нетребу звичайну (Xanthium strumarium) та інші. Особливою перевагою препарату є неперевершений контроль амброзії полинолистої (Ambrosia artemisiifolia), включаючи перерослу. За результатами випробувань у різних регіонах України використання Геліантекстм не тільки забезпечило ефективний контроль проблемних видів бур’янів, але й збереження врожаю від 0,3 т/га  до 0,5 т/га на площах з високим ступенем забур’янення амброзією полинолистою.

Геліантекстм придатний для застосування на всіх типах гібридів соняшнику, як на звичайних, так і на гібридах, стійких до гербіцидів. Широке вікно застосування, від появи 4-х справжніх листків культури до початку стадії «зірочки», сумісність з більшістю програм захисту рослин, що використовуються у посівах соняшнику, та відсутність обмежень у сівозміні роблять новинку від Corteva Agriscience справжнім проривом сезону 2020.

Початок продажів гербіциду Геліантекстм в Україні заплановано на період березень-квітень 2020 року.

«В той час, коли на український ринок виходить багато нових продуктів, більшість з них виготовляються з існуючими діючими компонентами, тобто є скоріш еволюційними, ніж революційними. Будучи ж абсолютно новою молекулою, Arylex™ Active є справжньою інновацією і пропонує низку важливих переваг, –  говорить Сергій Бут, керівник відділу дистриб’юції засобів захисту рослин та насіння Brevant™ seeds, Corteva Agriscience в Україні. –  Аграрії, які щороку стикаються зі зростаючою проблемою амброзії полинолистої, безумовно оцінять переваги використання Геліантекс™. Наш препарат має суттєво покращити життя не тільки тих, хто вирощує соняшник, а й тих, хто страждає від алергії, викликаної пилком цього шкодочинного бур’яну».

Задля запобігання придбання підробок Corteva Agriscience закликає фермерів та дистриб'юторів уникати будь-яких покупок продукції від неофіційних постачальників, що веде до таких негативних наслідків, як фінансові втрати та екологічні ризики використання несертифікованих та неперевірених гербіцидів. З переліком офіційних дистриб’юторів ЗЗР можна ознайомитися на сайті компанії.