Article •  20.04.2021

З ювілеєм, Pioneer®!

Something went wrong. Please try again later...

    

«Я працюю з насінням Pioneer® уже років 14. Це брендовий виробник із величезною історією, грандіозним портфелем гібридів, великою науковою базою, чиї продукти перевірені тисячами фермерів у світі! Ми пробували, тестували, порівнювали, прискіпливо дивилися на результат – і саме тому давно працюємо з цим брендом. Адже він розвивається і має свої генетичні відповіді на виклики моменту!», - Олег Коваль, головний агроном ТОВ «Баришівська зернова компанія».

«Із наших 1000 га на 300 га ми сіємо соняшник Pioneer®. Вітаючи добрих партнерів із солідною датою, підкреслю: у нас давня історія любові до цього бренда! Ми з братом почали самостійно хазяйнувати з 2012-го, посіяли переважно гібриди вітчизняної селекції та лише до 100 га – Pioneer®. Рік був дуже непростий, посушливий, усе погоріло, й тільки Pioneer® дав по 15 ц/га!», - Андрій Трофимлюк, заступник директора ПОП «Перемога», Херсонська обл.

«Відомий у всьому світі, авторитетний бренд – це важливо, проте й ефективність має бути саме у вашому господарстві, на вашій технології. У Pioneer®, до речі, можна підібрати будь-який варіант. Не можу не згадати ключовий аспект – у Pioneer® дуже привабливі умови реалізації насіння. Можна взяти на виплат у гривні й заплатити через рік. Це – чудова опція», - Володимир Львов, директор СФГ «Муравський шлях», Харківська обл.

«Раніше в нас також було насіння інших провідних брендів, топових компаній. Проте не один рік спостерігаємо, як Pioneer® дає хоч трохи та більше. Якщо ж умови добрі, то відрив також збільшується. Чи впливає на наш вибір історія бренда? На наш вибір впливає історія наших прибутків! А Pioneer® їх забезпечує, повсякчас демонструючи прогрес у генетиці», - Євгеній Коростельов, директор ТОВ «Преображенське», Запорізька обл.

Детальніше читайте за посиланням